2733
2739
عنوان

ولم کرد نابود شدم

308 بازدید | 11 پست

بعد چهارپنج سال ابراز علاقه حالا ک فهمید منم بهش علاقمند شدم نابودم کرد با حرفاش از دیروز تاحالا فقط دارم اشک میریزم تمام غرور و احساسم از بین رفت

آخریم حرفاشم با ی وویس سه دیقه ای گف که من دوست ندارم یکی دیگرو چهارساله ک میخام کله شهر و باهاش خاطره دارم.بااینکه ولم کرده با عکساش روزامو میگذرونم.به همین راحتی گف نمیخامت و دوست ندارم واقعا دارم منفجر میشم از ناراحتی

فراموشش کن بجاش از خدا تشکر کن کع هویت واقعیش رو شد. بعد چن روز عادی میشه کلاس برو برقص و همش خداروشکر کن بگو خوب که بیشتر باهاش نموندم زود هویتش رو شد

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی بگیم ک نگفتنش بهتر و گفتنش مایه دردسر به این فک کن فردا با ی بچه میزاشتو میرفت بهتر بود یا الان خدارو شکر کن لیاقتتو نداشته نگران نباش فردا بزرگتر شدی ب این کارات میخندی پاشو زندگی کن

کاربر آقام🙋🏻‍♂️🤷‍♂️🙋🏻‍♂️🤷‍♂️هرکه خود داندو خدای دلش  ک چه دردیست در کجای دلش          با کیفت ترین چیز تو زندگیم درد بود چون هرچی کشیدیم پاره نشد🤦‍♂️
2731

من الان چندماه بود از خدا میخواستم که باهم خوب بشبم مشکلاتمون از بین بره بهم برسیم.چقدر صداش کردن راز و نیاز ولی انگار برعکس شد.ازم جداش کرد.اگ غریبه بود راحت بود ولی فامیله

فک میکنم اگ ی روز کنار یکی دیگه ببینمش قلبم وایمیسه

2738
نابود نشو نابودش کن انتقام نمیگم خودتو ب جایی برسون پشیمون شه از دستت داده 

آخه من ن زشتم ن فقیر ن بیخانواده

همه چیز و در حدمعمولش دارم آدم ناجوریم نیستم

ولی نمیدونم چرا اینهمه سال بازیم داد و گف عاشقمه ولی الان اینجوری گفتو ولم کرد

آخه من ن زشتم ن فقیر ن بیخانواده همه چیز و در حدمعمولش دارم آدم ناجوریم نیستم ولی نمیدونم چرا اینه ...

ب دلیلش فکر نکن چرا خودتو اینجوری میبینی چون خودشو در حد تو ندیده رفته چون از اون سر تری چون بهتری  چرا همیشه دخترا بعد جدایی خودشونو کم میبینن اعتماد بنفس شونو از دست میدن نمی دونم قوی باش بهتر از اون هست 

فقط از عمق وجودته که میتونی خدا رو حس کنی.... ❤️💜
ب دلیلش فکر نکن چرا خودتو اینجوری میبینی چون خودشو در حد تو ندیده رفته چون از اون سر تری چون بهتری&n ...

دلم خیلی شکست

واقعا خیلی بده یکی بهت بگه دوستت ندارم و یکی دیگر و میخام

دردناکه