2733
2734
عنوان

شغل میخوام ☹

203 بازدید | 23 پست

سلام ۱۷ سالمه میخوام یه حرفه ای یاد بگیرم و کار کنم☹چیزایی که میخوام رو خانوادم از توانش برنمیان برام انجام بدن

الانم که میخوام کاشت ناخن رو شروع کنم سرمایه ی اولیه ندارن بهم بدن.طلاهامم نمیزارن بفروشم😩😩شما بگین چکار کنم؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برو به عنوان شاگرد توی ارایشگاه ی مدت کار یاد بگیر 

بعد بهت پول میده،با پولت مدرک بگیر 

مدرک که گرفتی درصدی کار کن با ارایشگاه

پولی که دراوردی رو بذار بورس

به همه آرزوهات برس

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
برو به عنوان شاگرد توی ارایشگاه ی مدت کار یاد بگیر  بعد بهت پول میده،با پولت مدرک بگیر&nb ...

برای این که توی بورس سرمایه گذاری کنیم چقد پول لازمه

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

راه حل دوم،برو فنی حرفه ای،همیشه ی تعداد کلاس رایگان داره.ی حرفه یاد بگیر

وام خود اشتغالی بگیر ،یا مشاغل خانگی

شروع به کار کن توی خونه....

الان چرم دوزی خیلی خوبه و روی بورس هست

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
برو به عنوان شاگرد توی ارایشگاه ی مدت کار یاد بگیر  بعد بهت پول میده،با پولت مدرک بگیر&nb ...

چکاری یاد بگیرم؟؟؟من الان بند و ابرو بلدم🤷‍♀️بعدشم اینکه بخوام برم یاد بگیرم باید اولش یه پولی بدم دیگه همینجوری که یاد نمیدن ☹

برای این که توی بورس سرمایه گذاری کنیم چقد پول لازمه

بستگی داره

ولی ی حداقلی لازمه 

مولا ۶/۷ میلیون

چکاری یاد بگیرم؟؟؟من الان بند و ابرو بلدم🤷‍♀️بعدشم اینکه بخوام برم یاد بگیرم باید اولش یه پولی بدم ...

چراااا

بگو کار میکنم براتون،بهم یاد بدید... التماس هم میکنن

بنظرم رنگ یاد بگیر

بهترین کاره درآمدش هم عالی

خانومام شکر خدا اغلب موها زود سفید میشه  

2706