2733
2734
عنوان

خانومایی ک با خانواده همسرشون بحث و دعوای شدید داستن تشریف بیارن

| مشاهده متن کامل بحث + 775 بازدید | 42 پست
من چندماه پیش ی دعوای اساسی کردیم توجمع هیئت بودو همه مردم فهمیدن بااینکه تقصیرکاراونابودن پدرشوهرم ...

منم پدرم با پدرشوهرم بحث کرد سر من اخه شوهر منو چهل روز تنها گزاشت رف شهرستان خانواده همسرم ی بار زنگ نزدن بگن چیکار میکنی چی شده دعوا کردین پدرم بهش گفته بود چجور ریش فیدی هستی ک دختر من چهل روز اونجا تنها موند ی بار زنگ نزدی یا نیامدی بگی مشکلشون چیه  پدرشکهرم خیلی طبلکارانه گفته بود تو باید میامدی تازه گفته بود طلاق دخترتو بگیر 

❤تویی ک داری امضامو میخونی برا عاقبت بخیری من دعا کن عزیزم ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شخصا نمیتونم با مردی که ول میکنه میره زندگی کنم ولی عادتم ندارم برای زندگی کسی نسخه بپیچم

اقدام کردم برا جدایی یکم قراره اخرین جلسه ی مشاوره رو بریم چون من نمیتونم ببخشمش

❤تویی ک داری امضامو میخونی برا عاقبت بخیری من دعا کن عزیزم ❤
منم پدرم با پدرشوهرم بحث کرد سر من اخه شوهر منو چهل روز تنها گزاشت رف شهرستان خانواده همسرم ی بار زن ...

مال منبابام گفته بود شما تقصیرکارین بایدبا زن و دخترت حرف بزنی ن من حالایم اگ مشکلی داری طلاق دخترموبدین😂

2731
2738
همه جای دنیارو گشتن همه جامیرن  

عزیزم درسته باید میومدن احوالپرسی شما و بچه، ولی نباید توقع داشته باشی بیان کارات و بکنن، اینجوری خودت فقط اذیت مبشی

اُفــوض اَمــری اِلــی اِلــلـه   اِنّالــلـه بـصــیرٌ بـالـعبـاد👌👌👌
عزیزم درسته باید میومدن احوالپرسی شما و بچه، ولی نباید توقع داشته باشی بیان کارات و بکنن، اینجوری خو ...

اره درست میگی نباید بش فک کنم ی اعصاب خوردیه براخودم فوقش منم نمیرم یروزی کاراونام گیر میشه 

2706