2737
2734
عنوان

یه جمله یا عکس که دوس دارین بزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 961 بازدید | 87 پست

وَلْیَعْفُوا وَلْیَصْفَحُوا أَلَا تُحِبُّونَ أَن یَغْفِرَ اللَّهُ لَکُمْ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَّحِیمٌ(۲۲-نور)

ببخشید و چشم بپوشید ، آیا دوست ندارید خداوند شما را ببخشد؟ و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است.

ببخشید و چشم بپوشید آیا دوست ندارید خدا شمارا ببخشد؟و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است (سوره نور آیه 22)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وَلْیَعْفُوا وَلْیَصْفَحُوا أَلَا تُحِبُّونَ أَن یَغْفِرَ اللَّهُ لَکُمْ وَاللَّهُ غَفُورٌ رَّحِیمٌ( ...

💐💐

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
باغ دولت آباد در شهر عزیزم یزد 

😊ممنون 

برای کشتن یک جامعه...روشی ساده به کارگیرید...بر فرهنگ آنان تمرکز کنید...ابتداکتابرا از آنها بگیرید...بعد سرشان رادرون تلویزیون فرو کنید.کارل پوپر
2728
چون پروفایل شوهرمه دوسش دارم

عشقتون پایدار😍

2738

إِنَّ رَحْمَتَ اللَّهِ قَرِیبٌ مِنَ الْمُحْسِنِینَ» اعراف/56.

ای کسانی که به خود ظلم کرده اید! هرگز از رحمت خدا ناامید نشوید

ببخشید و چشم بپوشید آیا دوست ندارید خدا شمارا ببخشد؟و خداوند بسیار آمرزنده و مهربان است (سوره نور آیه 22)

خیلی ناراحت شدم گذشت ...

‏خیلی گریه کردم گذشت ...

‏خیلی خوشحال شدم گذشت ...

‏خیلی دوست داشتم گذشت ...

‏همه چی میگذره

‏تو این زندگی چیزی نبوده که نگذره

هیچکی منو دوست نداره منم هیچکی رو دوست ندارم، این به اون در    
‏تنها کسی که از پیشت نمیره خودتی..پس اینهمه خودتو اذیت نکن..!!

راست میگه

من به چشم خویشتن دیدم ک جانم میرود😔💕

عزیزم😔😔

2706