2726
عنوان

اقدام در شرایط کرونا

443 بازدید | 29 پست

پنج ماه تموم بخاطر تنبلی تخمدانم درمان شدم تا شروع کنم به اقدام زمان اقدام این ویروس منحوس شروع شد . میدونم ریسک بالاس و شاید بعدها با ۳۱ سال سن بسختی باردار شم ولی شدیدا از کرونا میترسم .راهنماییم کنین ؟ 

اقدام کن

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

اقدام کن بعدش که حامله شدی بشین تو خونه بیرون نرو شاید طول بکشه اصلا شاید خدایی نکرده بعدا پشیمون شی منم مشکل تو رو دارم چطوری درمان کردی الان خوبی ؟

گروه آبی 💙وزن شروع ۶۱.۶۰۰ وزن هدف ۵۵ شروع رژیم ۹۹.۷.۱

منم باشم میترسم ولی خب قطعا مراکز خصوصی هستن که خلوتترن میتونی از اونا استفاده کنی

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

همیشه کرونا هست باید باهاش کنار بیایم نه کلا زندگی رو بخاطرش مختل کنیم 

تازه توی پاییز و زمستون شیوعش چند برابر هم میشه اون موقع میخواین چیکار کنین 

با رعایت بهداشت اتفاقی نمیوفته 

گر نگهدار من آن است که من می‌دانم 😍شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍

عزیزم نترس منم اقدامم

دکتر گف معلوم نیس این ویروس تا کی باشه 

احتمال زیادم پاییز واکسنش بیاد که بچه ها و باردارا در اولویت میشن

معرفی کتاب: دزیره، بازمانده، صد سال تنهایی، ناطور دشت، دروغگویی روی مبل، مغازه خودکشی، سگ ولگرد، دارالمجانین، بوف کور، تادیب، زن زیادی، سه قطره خون، بازگشت، دنیای ناتمام، چهل و یکم، من پیش از تو، چشمهایش، آسو، بیکران تنهایی، وقتی نیچه گریست، شازده کوچولو، مسخ، مدیر مدرسه، زنده به گور، بنجامین باتن، مکالمه با یک گاو پرست، بادبادک باز، هزارخورشیدتابان، قلعه حیوانات، دختری که رهایش کردی، ورونیکا تصمیم میگیرد بمیرد، جنایت و مکافات، کیمیاگر ...🌹🌷🌺
اقدام کن بعدش که حامله شدی بشین تو خونه بیرون نرو شاید طول بکشه اصلا شاید خدایی نکرده بعدا پشیمون شی ...

زیر نظر دکتر کلی قرص و.. همون موقع دکترم گفت باید سریع اقدام کنی ولی حالا میترسم همه جا آلوده اس آزمایشگاه سونوگرافی مگه میشه فقط خونه موند 

ببخشید به نظر شما منم با۲۱ سال سن و یک سقط ۵ سال ازدواج کردم اقدام کنم یا نه میشه لایکم کنید ممنون میشم ولی اسی تو اقدام کن بنظرم 

.به جای بلند کردن صداتون منطقتون زیاد کنید . .  آقامون ضربان قلبم نباشه هلاکم   
2706