2737
2734
عنوان

کمکم کنید حوصله ای کار کردن ندارم

188 بازدید | 24 پست

چند روزه میخوام خونه تکونی کنم خوصله ندارم کلا تمام خونه ام بهم ریخته اس چکار کنم

خدایا کمکم کم تا با مشکلاتم بجنگم خدایا من تنها تو را دارم پناهم باش    برام دعا کنید 

بگیر برنامه ریزی کن آهنگ یا پادکست بگذار گوش کن و کار کن 

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پاشو ی آهنگ شاد بذار و قر بده و کار کن😄😄

انقدر میچسبه⚘

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2731

چرا عزیزم؟

پاشو از یه جا شروع کن.

من از صبح ساعت ۹ بیدار شدم.جارو کردم.گردگیری.اشپزخونه وایتکس کاری.سینک تمیز کردم‌.کابینتارو دستمال و شیشه شور زدم.گازو برق انداختم.سرشعله هار  تو حیاط شستم.لباسای پسرمو شستم.غذا پختم.موهامو رنگ کردم😂الانم رفتیم با پسرم یه دوش گرفتیمو اومدیم.انقدررررر حس خوبی دااااارم ک نگووو.

خونه تمیزززز خودمون تمیزززز

بسم الله بگو و پاشو

چرا عزیزم؟ پاشو از یه جا شروع کن. من از صبح ساعت ۹ بیدار شدم.جارو کردم.گردگیری.اشپزخونه وایتکس کار ...

خوشبحالت

خدایا کمکم کم تا با مشکلاتم بجنگم خدایا من تنها تو را دارم پناهم باش    برام دعا کنید 

میخوای شرایط خودمو بگم تا با انرژی بری کارو شروع کنی؟من الان آرزومه از این وضع در بیام هر روز بیدار شم خونه تکونی کنم...تو بازسازی خونه هستیم یه خونه ۱۲۰متری درهم برهم کلی کار بنایی داریم تو یه اتاق زندگی میکنیم یه ماهه هفته ای یه روزم میرم خونه مامانم بقیه اش بکوب تو خونه خودمم پدرشوهرمم میگه بیا خونه ما بمون نمیرم چون از عاقبتش خبر دارم الان روی موکت پتو انداختم روش دراز کشیدم کی تموم میشه این ساخت و ساز؟ای خدا خیلی خستم آرزومه این کارای بنایی و...تموم شه صبح تا شب با عشق کار خونه میکنم

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
میخوای شرایط خودمو بگم تا با انرژی بری کارو شروع کنی؟من الان آرزومه از این وضع در بیام هر روز بیدار ...

خب عزیزم منم مشکلم اینه خونم درب وداغونه دستم به کار نمیره

2738
خب عزیزم منم مشکلم اینه خونم درب وداغونه دستم به کار نمیره

مگه شمام تو بازسازی هستین؟

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
چرا عزیزم؟ پاشو از یه جا شروع کن. من از صبح ساعت ۹ بیدار شدم.جارو کردم.گردگیری.اشپزخونه وایتکس کار ...

چقدر پستت انرژی داشت عزیزم 

منم باید کمک مادرم باشم حال خوبی نداره ولی خودمم عزادارم تو دلم که غصه میشینه نمیتونم کاری بکنم

استارتر قشنگ درکت میکنم یه روزایی

یه روزایی هم انقد همه جا تمیزه و کاری نیست مثل پریروز رفتم ماشین شستم باورتون میشه؟ اشک میریختم و میشستم

آزاد تاپیک کالری شماری‌🌸برای آرامش روح پدرم هرچیز معتقدید بخونید🌸
مگه شمام تو بازسازی هستین؟

ن ما تو خونه ای پدر شوهر هستیم ولی خونه اشون قدیمیه مرده کهنا بدون کابینت دستم به کار نمیره

من الان لباسشوییم وصل نیس اجاقم وصل نیس یه یخچال وصله یه اجاق کوچیک تو حیاط دارم رو اون آشپزی میکنم دیوارای خونمون رو کندیم بتونه کشیدیم کاغذ دیواری و کابینت نو و در ورودی جدید و در اتاق جدیدمو همه رو خریدم ولی تا بنایی تموم نشه نمیشه نصب کرد

چقدر پستت انرژی داشت عزیزم  منم باید کمک مادرم باشم حال خوبی نداره ولی خودمم عزادارم تو دلم که ...

منم اینطوری نبودم ولی هرچی به خونه و در و دیوارش نگاه می کنم دلم می گیره خیلی داغونه

ن ما تو خونه ای پدر شوهر هستیم ولی خونه اشون قدیمیه مرده کهنا بدون کابینت دستم به کار نمیره

این خونه رو هم پدرشوهرم ب ما داده اتفاقا قراره عمری باشه حالاحالاها بشینیم واسه همین حسابی داریم بهش میرسیم

من الان لباسشوییم وصل نیس اجاقم وصل نیس یه یخچال وصله یه اجاق کوچیک تو حیاط دارم رو اون آشپزی میکنم ...

مبارک باشه خب تو دلت خوشه که خونت و درست می کنی من چی

2706