2726

وا 😐

اولین گروه عضوگروه سپیده جونم 💜وزن اولیه81/100💛عضودوم گروه زردوزن شروعش76کیلوفندق فسقلی جونم🐥🐥 صعودبه گروه نارنجی سرگروهه نازم @سمیه1396🧡🧡باتشکراز بامدادخمارجونم الهه عزیز🧡🧡وزن شروع 71/600🧡وزن الان67/700😅هدف 56کیلو😀💪قد163😁من به تمام خواسته هایم  میرسم😎 🧘‍♀️🤸‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بسیار هم عالیه شاید کمک داره یا خیلی منظمه

🧿سرانجام به حکمت اتفاقات زندگی پی میبرید پس فعلاً به سردرگمی ها بخند از میان اشک ها لبخند بزن و همواره به خودت یادآوری کن پشت هر حادثه قطعا دلیلی نهفته است 🧿
مثل زن رحمان ۱۴۰۰    

وای آره تازه غذای شرکتم میپخت

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

رو به رو خونه مون مهدکودکه

انقدر مادرا بچه هاشون رو میارن ساعتی میزارن

من یه مادر دیدم بچه هاش فاصله ی خییییلی کم دوتایی شون میاورد میذاشت

البته قبل کرونا

اگه مشکل مالی دارید هر شب سوره ی واقعه بخونید معجزه ش رو تو زندگی تون میبینید الخصوص بعد از نماز عشا

خوش به حالش 

من نمیدونم چرا با یه بچه باز نمیتونم به خودم برسم 

ای خداااا☹

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است
2706