2733
2734
سلام عزیزم خوبی؟ من صد تا  ببخشید کمه تو تاپیک حاجت روایی پفسه شرکت کردم چهارده هزار تا ذکر بر ...

سلام عزیزم اشکالی نداره منم میدونم درختم  پفسه خانم شرکت کردید همین صدتا برداشتید خدابهتون نظر کنه به حق حضرت علی اصغر ع حاجتون روابشه

الهی امین.

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام خواهر گلم قبول باشه حاجتتون روا انشاءالله  الهی امین.

ان شاالله عزیزم مرسی

فاطمه صدام کنین دوستای خوبم 💚❤اینم بگم پفسه اصلا معنی خاصی نداره اگه واستون سوال بود⚘راستی اگه سوالی بود در حد توان در خدمتم🤲🏻
من خودمم ۲۰۰ تا بیشتر برنداشتم😁قربونت خانم گل.انشاءالله توام 💕💕💕💕

عزیزم من عاشق ذکر بسم الله الرحمن الرحیم و صلوات هستم 

دوست دارم برای حاجت همه صلوات بفرستم 

فقط ناراحتم کم برداشتم چون تو تاپیک پفسه جان شرکت کردم باید انجامش بدم گردنم نمونه 

دوست داشتی شما هم تو تاپیکش شرکت کن ببخشید من بلد نیستم اونجا صدات کنم 

تعداد ذکرش یکم سنگینه ولی بشدت حاجت میده   

2738
خواهش میکنم عزیزم انشاءالله حاجت روا بشی🌸🌸💕😍🌷

فدات

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
سلام گلم حاجتتون روا انشاءالله  الهی امین..

اجرت با خانم فاطمه زهرا التماس دعا

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
۱۰۰۰تادعاکنیدباردارشم چندبارختم زیارت عاشورابرداشتم نیت حضرت علی اصغرولی باردارنشدم ایشالاهمه حاجت ر ...

سلام خواهرگلم قبول باشه عزیزم

انشاءالله  با کمک خدای مهربان وبادستان کوچک حضرت علی اصغرع شماهم صاحب اولادبشین.

منم دعامیکنم به حاجت دلت برسی. الهی امین.

السلام علیك یا بقیَّةَ اللّه  "عجّل اللّه تعالي فرجه"      به جمعِ 👈مشق انتظار👉 بپیوندید.                           لطفا این تاپیک رو فراموش نکنید👆

[QUOTE=145829528]منم 200 تا[/QUOTEسلام عزیزم قبول باشه حاجتتون روا انشاءالله 

الهی امین

سلام عزیزم اشکالی نداره منم میدونم درختم  پفسه خانم شرکت کردید همین صدتا برداشتید خدابهتون نظر ...

قربونت برم عزیزم ممنونم تاپیک بسم الله الرحمن الرحیم هم بزنید منو صدا کنید 

ذکر بسم الله و صلوات خیلی دوست دارم

2706