2726
عنوان

کتابخونا📚

253 بازدید | 61 پست

چقد کتاب میخونید؟! 

چه کتابهایی می خونید؟؟ 

من دوست دارم همخوانی کنم با بقیه، کسی هست دوست داشته باشه؟؟ 

اگه چند نفر شدیم میتونیم گروهم بزنیم😉

کتاب بخون تا دنیا زیر پات باشه💜به هم احترام بزاریمتا دنیا جای قشنگ تری بشه 🧡 کلی آرزوی رنگیه آروم دارم که باید بهشون برسم واسم دعا کن 💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من خودم کتابدارم. کتاب هم میخونم.

چه عالی😍 کجا کار میکنید؟ کتابخونه؟؟ 

کتاب بخون تا دنیا زیر پات باشه💜به هم احترام بزاریمتا دنیا جای قشنگ تری بشه 🧡 کلی آرزوی رنگیه آروم دارم که باید بهشون برسم واسم دعا کن 💚

منن خیلیی دوست دارم‌شروع کنم به خوندن واقعا واقعا از ته دلم‌دوست دارم ولی گیر کردم‌تو خونه

و چون هنوز خیلیی سبکی که دوست دارم بخونم نمیدونم نمیخوام کتاب بخرم‌میخوام از کتابخونه امانت بگیرم و بعد از اینکه چه سبکی و چه نویسنده هایی برام جذتبن شروع کنم خرید کتاب

دعا کنید کرونا تموم شه بد دستبالمونو بسته

من الان دارم اموزشی میخونم  اما پیشنهادت جالب بود  چی بخونیم؟؟؟

یه لیست درست میکنیم از کتابای پیشنهادی و انتخاب میکنیم من خودم الان میخوام* جز از کل *شروع کنم به خوندن

به بحث فلسفی علاقه مندم.

بیا باهم جز از کل بخونیم پس😍

منم لایک کنید

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2706