2733
2734

حرکات جنین رو زیر شکمم حس میکنم 

دقت کنین زیر ناف نه 

درست روی واژنم آیا این طبیعیه؟؟هفته ۲۸بارداریمه

توروخدا جواب بدین نگرانم 

ب دکترمم گفتم گفته اگ طولانی شد بیا 

شمام اینجوری شدین؟یا فقط نی نی من پایینه 😔😔

میشه برا سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین؟😔⁦❤️⁩⁦❤️⁩

من به دکترم گفتم برام سونو نوشت.هم هفته ایم.خودم میدونم بچه چرخیده سفالیک شده

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
من به دکترم گفتم برام سونو نوشت.هم هفته ایم.خودم میدونم بچه چرخیده سفالیک شده

چیزی نگفت؟اینک خطر داره یا چی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم چند هفته س اینجوری بودم ، به دکتر گفتم سونو کرد تو مطبش گفت همه چیز خوبه خداروشکر البته الان یه مدته تکوناش اوماه تو پهلو ، ولی وقتی زیاد میشینم یا وایمیستم میره پایین سعی کن بیشتر دراز بکشی

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن
چیزی نگفت؟اینک خطر داره یا چی؟

نه گفت زیاد سر پا نباش.کار سنگین نکن

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2738
منم چند هفته س اینجوری بودم ، به دکتر گفتم سونو کرد تو مطبش گفت همه چیز خوبه خداروشکر البته الان یه ...

هر از گاهی یه لگد زیر دلم یا پهلوم میزنه 

ولی بیشتر پایین می‌چرخه یا حرکت می‌کنه 

هر از گاهی یه لگد زیر دلم یا پهلوم میزنه  ولی بیشتر پایین می‌چرخه یا حرکت می‌کنه

زیاد استراحت کن من یه‌مدتی زیاد حالت نشسته بودم حس میکردم دستش الان از واژن میاد بیرون!!!خیلی درد و سوزش داشت، بعد که بیشتر به حالت دراز کش شدم اومد بالاتر، ولی به دکتر بگو تا خیالت راحت شه 

اقا جان به خدا غریب شده ایم پسرفاطمه,هرکی از راه میرسه توی سرمون میزنه,کسی که اقاش بالا سرش نباشه توی سرش میزنن,قربانت شوم حجه بن الحسن
زیاد استراحت کن من یه‌مدتی زیاد حالت نشسته بودم حس میکردم دستش الان از واژن میاد بیرون!!!خیلی درد و ...

منم دقیقا همینجوریم

مرسی عزیزم حتما فردا یا پس فردا میرم مطبش