2737
2734
عنوان

ببینید حق با کیه

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 36 پست
مردا به این مسایل توجه نمیکنن عادت کرده پسرعموش باشه

آفرین .اوندفعه بچه هام گداشتم خونه ی مامانم شب بمونن بعد پنج شنبه بود شوهرم گفت پسرعمومو دعوت کنم بیان خونمون دور هم چیزی بخوریم گفتم نه حوصله ندارم بچه هامم نیستن خوب نیست.بعد دوباره گفت بریمبیرون بچرخیم بهد بریم پسرعمومو بیاریم خونمون بعد از شام دور هم باشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حق با شماس در مورد  پسرعموی مفت خورش  ولی حالا که شوهرت دوس داره دور هم پیتزا بخورین یه پ ...

پیتزای خونگی هزینش بیشتر از بیرون میشه

من درست میکنم،ولی دوبرابر بیرون هزینش میشه،  ولی خب خونگی آدم خیالش راحتتره

حق با شماست واه برای چی همه اش شما درست کنید نوبتی درست کنین خانم اونم درست کنه بعدم بهش بگو به جای خرج اضافه پاشو اول برو برای بچه ات شلوار بگیر خجالت نمیکشی بچه بره بیرون با این شلوار پاره بعدم حلقه ات رو اصلا نفروش زیر بار نرو شوهرت ولخرجه می ریزه به پای پسر عموش دیگه هم برات طلا نمیخره کاش اندازه طلاهایی که فروختی از خونه به نام خودت میزدی

2728
حق باتوئه عزیزم مخارجتونو لیست کن و هزینه هاشم بنویس جلوش ، بزار ببینه که پول باید صرف کجاها بشه ا ...

آخه ارزو به دلم موند خواهر مفت خورش اینهمه اومد خونمون خورد 5 ساله منو دعوت نکرده خونش .بعد خونشم عوص کرد بازم هیچی همرو دعوت میکنه الا من که اینهمه دعوتش کردم.از نظر همه ما پولداریم کی باور میکنه به بدبختی افتادیم

حق با شماست واه برای چی همه اش شما درست کنید نوبتی درست کنین خانم اونم درست کنه بعدم بهش بگو به جای ...

نمیشه.گفت اگه دو تا خونه داشتم به نام میزدم ولی گفت ماشینو به نام میزنم.بیچاره پسرعموش بی خبر از همه جاس. من خدایی اون زمان که داشتم خیلی خرج میکردم الان که نداریم شوهرم نباید بهش بربخوره.

2738
سعی کن کم کم رابطه با پسرعموش رو کم کنی منتها مستقیم بهش نگو ، چون نتیجه عکس میده

باور کن پسرعموشو دوست دارم خیلی صمیمی هستیم.ولی الان اوضاع ما مثل گذشته نیست.پسر عموشم بی خبر از همه جاس شوهرمه تو همه ی شرایط یاد پسرعموش میوفته وگرنه دیگران دور از جون مگه خرن به فکر دیگران باشن

نمیشه.گفت اگه دو تا خونه داشتم به نام میزدم ولی گفت ماشینو به نام میزنم.بیچاره پسرعموش بی خبر از همه ...

ببین به نظر من پسر عموش هم وقتی میدید شما همه اش خرج میکنید میپزید اونم متقابل جبران میکرد نشد که نداریم ولی خوب بازم ماشینم خوبه ولی نذار ماشین رو بفروشه حلقه اتم نفروش

نمیشه.گفت اگه دو تا خونه داشتم به نام میزدم ولی گفت ماشینو به نام میزنم.بیچاره پسرعموش بی خبر از همه ...

شمام میگفتید اگه دو دست از همین طلاها داشتم یکیش رو برا خونه خریدنت میفروختم. حالا که ندارم در عوضش این یه جفت گوشواره رو ببر بفروش!

دقیقا منطق و کاریه که شوهرتون باهاتون کرده

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!

عزیزم شده کارتون به دعوا بکشه اما اشکال نداره واسه دفاع از زنیت و حقت اینبار دعوا راه بندلز اصن

چرا یبار نمیگه خواهربرادر تو بیان

چرا هنش یا پسرعموی خودش یا خواهرش 

توهم بگو باشه بیان قرمشون روچشم ولی از این پنجاه تومن یه مقدارشم نگه دار میخام خانوادمو دعوا کنم شیرینی بدم

خانوادتو ببر بالا پیشش تا دقعه بعد کار کار واسه فامیلاش کزد فامیلای تورو هم مد نظر داشته باشه

هر بارم دعوت کرد پسر عموشو اصلا قبلش نگو میوه ندعری یا موادغذایی نداری

بعد ک اومدن یه غذا حاضری بذلر جلوشون میوه هم نذار 

شمام میگفتید اگه دو دست از همین طلاها داشتم یکیش رو برا خونه خریدنت میفروختم. حالا که ندارم در عوضش ...

ایول به این جواب😀😀👌👌👌

دوس دارم مادر شوهرم ،شوهر کنه...واسم دعاکنید😂😂😂
2706