2733
2734
عنوان

خواب دیدم

70 بازدید | 7 پست

خواب دیدم

یکی از هم کلاسیام که ترم دوم دانشگاه بدون شناختن من الکی منو خیلی اذیت میکرد کرونا گرفته و فوت شده 

تو خواب به مامانم گفتم فکر نمیکردم با کرونا بمیره و این حرفا مامانم گفت حالا الان که دیگه نیست میبخشیش؟

من ناخوداگاه لبخند زدم گفتم خودمم نمیدونم حس میکنم انگار بخشیدمش البته مطمئن نیستم 

😬😬😬 چرا باید همچین خوابی ببینم؟ 

فکرم مشغولش نیست اصلا و نمیبخشمش و اون دنیا به امید خدا تاوانشو میده من دیگه گذاشتم خدا جوابشو بده

اینو بگم اون آدم بی دلیل منو بیش از حد آزار داد و چندین بار اشک منو دراورد حتی یبار تو کلاس اشکمو دراورد من سریع رفتم بیرون که کسی نبینه بدون هیچ مشکل شخصی با من با دوستاش ۴ نفره دختر و پسر رو من کرم میریختن 😐 منم جواب میدادم ولی اونا گروه بودن به هر حال 

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چیکارت کردن یعنی؟

نمیتونم دقیق بگم ولی فک کن یه گروه ۴ نفره نصف دختر و پسر به سردستگی این دختره تو کلاس و گروه کلاسی راه و بی راه اذیتت کنن و کمترین کارشون این باشه که بهت متلک بگن 

تمام کسانی که سرشون روی گردن خودشون هست رو دوست میدارم  
2738