2733
2734
عنوان

گز گز و درد کف دست

9690 بازدید | 21 پست

من ۲ روزه کف دستم درد میکنه گزگزم‌میکنه ، و کل دست راستم یجورایی گرفته مثل وقتایی که خوابید وزنتونو میندازین رو دستتون بیدار میشین میبینین انگار خوابیده

خیلی میترسم نکنه ام اس گرفتم😭 ۲۲ سالمه

قرص آهن می خوری کم خونی نداری

هر ماه میخورم ولی این ماه نخوردم الانم‌پریودم ، چون باید آزمایش پرولاکتین بدم دکتر گفت ۳ هفته هیچ قرصی نخور ، ولی هموگلوبینم نرماله ، اما چند روزه به شدت استرس دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دو تا انگشت دستم گزگز میکرد و کل دستم سنگین بود رفتم دکتر بخاطر کمبود ویتامین بود

اسم کاربریم دو حرف اول اسم خودم و همسرمه...ذهن منحرف شمام قابل احترامه 😁
منم همین شکلی بودم رفتم دکتر ام ار ای دادم توام برو حتما استرس این بیماری خیلی بده با آدم بمونه برو ...

من پرولاکتینم بالاست تازه فهمیدم ، باید برم ام ار ای بدم فک کنم ، از استرسش انقدر فکر و خیال کردم این مدت که دیگه از همه جام یه دردی زده بیرون😞

2738

نترسید امکان داره غلظت خون داشته باشید چون خواهرمنم اینجوری بود خیلی دکتر رفت اخریم گفتن چیزی نیس قرص ویتامین دادن بعدا رفتیم پیش یه طب سنتی گفتن خونش غلیظه  وخون ش سودا داره

منم همین شکلی بودم رفتم دکتر ام ار ای دادم توام برو حتما استرس این بیماری خیلی بده با آدم بمونه برو ...

منم اینجوریم فقط میترسم تو کرونا برم ولی از اون طرفم میترسم نرم اتفاق بدتری خدای ناکرده بیفته 

2706