2726
عنوان

پودر چهارمغز واسه بچه کسی میدونه

13546 بازدید | 132 پست

مامانا میخوام واسه دخترمچهارمغز درست کنم گردو و بادوم و چی دیگه میخواد شما چجوری درست میکنین و اینکه از بیرون هم بخره خوبه یا خونگی درست کنم خوبه بچم 18ماهشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من برای پسرم بادوم گردو پسته و کنجد پودر میکنم و بهش میدم

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️

میتونی با پودر جوانه گندم و حبوبات مخلوط کنی مثل سرلاک بهش بدی حتی پودر خرما خشک اضافه کنی

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
خودت آسیاب کن بیرونی ها معلوم نیس چی توشه،آجیل کهنه س یا تازه گردو،پسته،بادوم،فندق

خب اسیاب کردم چجوری بدم بهش فرنی و این چیزا نمیخوره میتونم همینجوری خالی بدم

تو‌خونه درست کن

گردو بادام فندق پسته یا کنجد یا بادام زمینی و بادام هندی خام بریز تو آسیاب پودر کن بریز تو بستنی یا پوره موز و شیر .من این کارو میکنم همیشه

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2706