2726
عنوان

نامزدم بهم شپش داری ؟قلبم شکست

| مشاهده متن کامل بحث + 9038 بازدید | 289 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوشم میاد  یازده صفحه براش تایپ کردید، خیلی‌ها کلی تایپ کردن دریغ از یه جواب یا تشکر از سمت استارتر !!!!!!😑😑😑😑😑😂😂😂😂😂😂

اصلا به هیچ جاش نیست ، با شپش هم همین برخورد کرده که یکساله نرفتن!!!!😑😑😑😑😑😑😑

آدمی که میگه یک ساله داره بعد تازه الان میپرسه شونه از کجا بخرم!!!اونم بعد از شش صفحه که همه زدن تو سرشون

یعنی شونه مخصوصش حتی نداری بعد میگی هر کاری کردم!!!!!

تازه چطوری اون داره ولی نامزده نگرفته!!!!

بقیه خونواده چی!!!!

انگار مجبورن هرچی اومد تو ذهنشون تاپیک بزنن و مردم بزارن سر کار!!!!😐😐😐😐😐😐😐😐😐

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
خوشم میاد  یازده صفحه براش تایپ کردید، خیلی‌ها کلی تایپ کردن دریغ از یه جواب یا تشکر از سمت است ...

عزیز من شونه خریدم اما پلاستیکی بوده اون خانم گفت پلاستکی نیست🙄🙄

2728

استاتر اول اینکه پتو و بالش و ملافحه و هرچیزی که روش خوابیدی یا احتمال میدی داشته باشه ۱هفته بزار جلو آفتاب بعدش اسپند بجوشون سرتو باهاش بشور وبا شونه مخصوص شونشون کن تنها راهی که تخم شپش رو از بین میبره همینه میدونی عزیزم من شپش نداشتم تا حالا ولی الان به خودم زحمت دادم راههای خانگی رو سرچ کردم تو گوگل شما حداقل چنتا راهکار انجام میدادی بد نبود ۱سال چطور شپش رو تحمل کردی

میشه بگید اسم شامپو و روغنتون بگید؟

شامپو و روغن نلا .کلا یه پک توش یه شونه مخصوص شپش هم هست .باید موها رد با روغنش حسابی چرب کنی .بعد یه کلاه مشمایی داره بکشی روی سر بزاری چهل دقیقه بمونه بعد بری حموم شونه بکشی همشون خفه میشن میان بیرون .باز دوروز بعد تخمشون که مونده بود بچه میزنه باید همیتکارو کنی برا من کمتر از ده روز همشون نابود شدن .تازه موهامم خیلی بلند بود اصلا کوتاه نکردم 

نترس از این سیاهی .تو شب تابی مگه نه ؟ نترس از مرگ دریا خود آبی مگه نه ؟

منم داشتم همش مامان و بابام میگفتن خاک توسرت ازدواجم کنی شپش داری😂

خداروشکر با تلاش فراوان و زود حموم رفتن تموم شد

الانم دیگ عادت کردم ک زود ب زود حموم برم

لبخند بزن اینم میگذره❤️🌹                  همسرم دستاتو میبوسم دورت بگردم🥰😘

جدیدا شپش زیاد شده؟؟؟

خواهرم و بچه هاشم گرفتن

ک ب بچه های داداشم منتقل کردن 

ولی استاتر ی شامپو زدن ۲ 

۳ روزه همه خوب شدن

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

وای سرم خارش گرفت😶😶😶😐

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍

موهات خیلی بلنده؟ اگه بلنده کوتاه کن شامپوبزن

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜

😅😅😅😅

خب عزیزم ی بار کچل کن درمان کن راحت شی 

مگه میشه درمانش نباشه؟ضمنا با این حجم شپش که میگی یکبش تو پیشونیت اومد هزار جود بیماری میگیریا

خودت چندشت نمیشه؟

عزیزان نی‌نی سایتی، من درحال حاضر خیلی به دعای شما احتیاج دارم ممنون می شم برام دعا کنید مشکلم حل بشه
سس مایونز بزن به کل سرت بعد نایلون بکش رو سرت۴-۵ساعت کلا ازبین میره،بعدشم با سشوار داغ بگیر رو سرت

اینو باید دو هفته تکرار کنی

چون اون شپشا میمیرن اولین بار 

دومین بار اون تخماش م مونده بود باز شپش میشن و میمیرن دیگ ب تخم چذاری نمیرسه

لبخند بزن اینم میگذره❤️🌹                  همسرم دستاتو میبوسم دورت بگردم🥰😘
2706