2737
2734
عنوان

نامزدم بهم شپش داری ؟قلبم شکست

| مشاهده متن کامل بحث + 9038 بازدید | 289 پست

عزیزم از بین بردن شپش راحته با کلره قوی تخمشم میسوزه

ولی اگر نمیخوای دکلره کنی به مدت دو هفته هر دو شب سرتو چرب کن کاملا و پلاستیک بکش تا صبح قشنگ خفه نیشن و میچسبن به پلاستیک

فقط باید تکرار کنی تا اوتایی که از تخم میان بیرون قبل از بالغ شدن بنیرن اگر بالغ بشن باز تخم میزارن

عزیزم شپش ی شامپو داره اون زنده ها میمیرن بعد اگه موهات بلنده اتو مو هر روز بزن میمیره اگه کوتاهه ، ...

موهای دخترخالم تا کمرش بود باهمین روشا از بین بردم.  اول  شامپوشو زدم  بعد اتو کشیدم موهاشو هر هفته هم نگاه میکردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هر درمانی کنیتخم ها می مونن برا همین باید یک روش درمان حداقل تا یک ماه هر روز انجام بدی که هر شپشی از تخم در اومد در جا بمیره و بالغ نشه و تخم ریزی کننه با سس مایونز یا هر روغنی باید خفه شون کنی و بدم با شامپو بشوری و شونه بزنی

عزیزم منم بچه بودم گرفتم. یه شامپوی مخصوص بهم دادن با یه شونه که توی حموم باید موهامو باهاش شونه میکردم در عرض یه هفته شپشا رفتن.

گروه قرمز/قد:۱۶۰- وزن اولیه:۸۸- هدف اول:80-هدف دوم:۷۵-هدف سوم:70-هدف چهارم:۶۴❤

الکی نگو قشنگ راه درمان تو تا اخر انجام ندادی...خودت ک شپش داری درمان نمیکنی ب شوهرت و مادرت و بقیه هم انتقال میدی

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2738

تو باید هر روز رختخوابت و پتو و هرچی تو اتاقت  داری رو بندازی افتاب و ملاحفه اینا ر و با اب داغ هر روز بشوری بعد شبا که ميخوایی بخوابی سس مایونز بزن سرت با پلاستیک بپوشون بعد فردا برو حمام بشور و تمام وسایلاتم بنداز افتاب تا بیمرن تخماش چون وسایلاتو نمیشوری هر روز یا افتاب نمیدازی داری همیشه

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر

عزیزم برو داروخونه دامپزشکی بگو محلول زیر پوستی شپش برا گوسفندا میخوام بعد ک گرفتی یه ذرشو بریز تو دولیوان اب بعد دو روز دی میون کامل بریز تو سرت تا موهات کامل خیس بشه بعد یک ساعتم برو حموم . مطمئن باش رشک ها هم خالی میشن 

موهات مدام اتو  بکش حرارت واسش سم و ازبین میبرتشون  باید یکیم باشه ک دونه دونه شپش هارو از سرت دربیاره هر روز  وتاید هم میتونی استفاده کنی  موهات با تاید بشور وخوب ابکش کن تا یکماه الی دوماه

2706