2733
2734

سلام بچه هااااااا من با شوهرم دوست بودم بعد چند سال اومد خواستگاری و ازدواج کردیم ...  من خانواده خیلی بدی دارم جد در جد بی احساس و بی عاطفه هستن ...  نه محبت میکنن به دختر نه کمک همیشه هم طلب کار هستن... حتی بهشون حرفم بزنی باز بیخیالن انگار نه انگار ... سر همین شوهرم میگه دیدم تو خودت خوبی فرشته ای ولی گول خوردم تو بی خانواده گرفتم الویت من تو زندگی خانوادس خودت خوبی ولی بدردم نمیخوری ...  پدرشوهرم بهم خونه داده کلنگی داغون حتی رنگم نزد چون خانوادم بهش گفتن مهم نیست یعنی طوری برخورد کردن که همه میفهمن ...   اونم از خدا خواسته شوهرمم هر چی میخواستگ میگفت تو خانواده نداری هیچ حرف و انتخابی نمیتونی بکنی عروسی و همه چی بدون نظر من  برگزار شد ...  شکر من همیشه قانع هستم چون واقعا الان برم خونمون مامانم یه نهار جلوم نمیزاره چه برسه بده شوهرم همش خسیسن وضعشونم خوبه ولی دختر رفت رفت دیگه خونمون نیا 😣😥😣😥😣 تا الان ۶ساله هر روز شوهرم میگه تو بی خانواده ای نه نظر میتونم بدم نه چیزی میگه همین که مفت میخوری و از شر اون خانواده خلاص شدی کافیه ...  بهش گفتم یه رنگ خونرو بزن خودش که هنوز کار درست و درمون نداره در حد شکم سیریه حقوقش کمه گفت حرف نزن تو حق هیچی نداری چون بی پدر مادری 😥😢😭😢😭😭😭😭 هر روز گریه میکنم کارم شده 😭😭😭😭😭 خیلی دختر خوب مهربون اجتماعی هستم  یعنی برعکس خانوادم ... بدون توقع بساز ولی شوهرم میگه تو رو طلاق بدم باز گردنمی ... چون خونت راهت نمیدن دلم میسوزه نگهت میدارم ... راستم میگه ولی همیشه میگم تو بگذر خوبیهای منو ببین من فقط تو برام مهمی تو هم مثل من باشه فکرت ...ولی باز میگه بی خانواده طلاقت بدم کسی نداری کسی هم چون خانواده نداری نمیگیرت دلم میسوزه نگهت میدارم ...  خودت همش میگه تو ماه هستی پسر خوبیه چرا چون از اول زندگیش با من بوده اصلا دختر بازو اینا نیس ولی این حرفاش داغونم کرده از خودم بدم‌میاد همش تو سرم میزنه قصد خودکشی دارم ولی میترسم بخدا طلاهامو فروختم گذاشت بانک ضرر شد الان داشتمش خیلی پولش بود از همه چی گذشتم چون تنهام تمام دلخوشیم همین شوهره اونم اینجوریه هیچکسو ندارم باهاش درد و دل کنم فقط خواستم بگم خواهرا برام دعا کنید بتونم برم سرکار شوهرمم کار خوب گیرش بیاد و به دلش بیفته که زن خوب گوهره خانواده زیاد مهم نیست برام دعا کنید که خدا کمکم کنه و این حرفا از دل و مغز شوهرم بره چون هیچکجارو ندارم طلاقم بده 😭😭😭😭😭😭 باید هر روز بشنوم این واژه (((((((بی خانواده )))))))😭😭😭😭😥😥😥😥😥😥

عزیرم منم عین خودتم فدات باهمین شرایط بالا ک گفتی ۶سال ازدواج کردم و خانواده درس درمونی ندارم ولی خو ...

جونم ندارم کارم برام پیدا نمیشه 😭😭😭😭 انقدر حرص خوردم روماتیسم گرفتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باید رو خودت کار کنی عزیزم هر جور شده یه کار پیدا کن تو زندگیت پیشرفت کن اگر خانواده نداری باید خودت خیلی سر باشی اگر تحصیلات نداری باید بری درس بخون ی خلاصه حسابی تلا ش کن خودتو بکش بالا  

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین

خانواده بایددددپشت بچش باشه بخصوص وقتی شرایطش دارن ولی شوهرت حرفش درست نیست وقتی میدونه دیگه چرا طعنه میزنه بنظرم لازمه مشاور بره یا یه بزرگتر باهاش حرف بزنه که انتخاب خانواده دست خودم ادم نیست

چه شوهر بی شعوری اصل کار خود همسره که خوب باشه مستقل شو چقدر تحصیلات دارین کار پیدا کنین پول جمع کنین بعدم مستقل شین اگه دیدین اخلاق شوهرتون عوض نمیشه طلاق بگیرین روی پای خودتون وایسین 

میشه برای اینکه سلامتیم رو به دست بیارم برام صلوات بفرستید التماس دعا🙏
2738

انشاالله عزیزم برات دعا میکنم 

آقایون تا کوچکترین نقطه ضعفی ببینن هی تو سرزنشون میزنن شما  فکر نکن تنهایی 

ولی به شوهرتم بگو کاش با احترام و مهربونی طوری باهام رفتار میکردی و برات ارزش داشتم که همه حتی اون خانوادم به مرور ازت یاد میگرفتم

تو خودت از اول دوستیتون هی لابد نشستی پشت سر مادر پدرت گفتی اینم بل گرفته 

متاسفانه خانواده من اینجورین که هر کی چند بار باهاشون برخورد کنه میفهمه که چجورین شوهرم میگه تو اون دوران عقد همون ماه اول فهمیدم اینا چجورین نه بهش حرفی نزدم خودش دیده فهمیده 😭😭😭😍😍

2706