2733
2734
عنوان

دوستان یه لحظه بیاید

96 بازدید | 13 پست

جدیدن کسی دفترچه تامین اجتمایی رو تمدید کردع،من امروز رفتم برا تمدید گفتن باید ۶۷۰هزار تومن بدی،برا شما هم همیجوری بودع؟؟

روح ما اغلب خودش می دونه که چطور خودش رو التیام ببخشه. چالش اصلی ساکت کردن ذهنه!!!!... ذهن مریض....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تمدید کردم اخیرا چیزی نشنیدم راجع به این بابت چی ینی باید پول بدی؟

ارع باید ۶۷۰ پول بدی

روح ما اغلب خودش می دونه که چطور خودش رو التیام ببخشه. چالش اصلی ساکت کردن ذهنه!!!!... ذهن مریض....
2728
چرااااا؟؟؟؟ اجباری هستید یااختیاری؟

عزیزم یعنی چی اجباری یا اختیاری؟

عزیزم یعنی چی اجباری یا اختیاری؟

بیمه اجباری هستید یا اختیاری یعنی خودتون بیمه خودتون رو رد میکنید؟

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
بیمه اجباری هستید یا اختیاری یعنی خودتون بیمه خودتون رو رد میکنید؟

نمیدونم😐😂

2738
خب بابت چی گفتن باید پول بدی؟ باید مشخص شه بابت چی!

گفتن طرح جدید امده باید برا تمدید پول بدید😕

گفتن طرح جدید امده باید برا تمدید پول بدید😕

نمیدونم والا. من بیمه اجباری هستم ولی چیزی نخاستن. احتمالا شما اختیاری هستین و این معوقاتی چیزیه که باید بدین. خویش فرما. حق بیمه تونو کی میده؟

انسانم آرزوست ...