2737
2734

مرسی که اومدین تو تاپیکم 🌹

من مدرسه تیزهوشان درس میخونم و میخواستم نظرتون رو در مورد این مدارس بدونم از اطرافیان یا خودتون مدرسه تیزهوشان بودید؟بعد برای کنکور چطور بود یعنی نتیجه کنکورشون چی شد

میشه لطفاً هر چیزی اطلاعات دارید توضیح بدید 🥰

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.

من بودم هم راهنمایی هم دبیرستان  الان تربیت معلم میخونم و راضی هم هستم خب داریم کساییک پزشکی قبول شدن و کساییک هیچی قبول تشدن

ب خودت ربط داره

میشه برای حاجتم یک صلوات بفرستید ⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گلم ادم اگه بخون باشه تو عادی هم درس بخونه کنکور قبول میشه چه کسایی بودن که تو شهرستان زندگی میکردن ولی رتبه ۱ کنکور شدن 

کسی میتونه بره تیزهوشان که واقعا اذیت نشه و کشش مطالب سنگین رو داشته باشه

عضو گروه قرمز ❤  متولد 84 نیستم !                             اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
من بودم هم راهنمایی هم دبیرستان  الان تربیت معلم میخونم و راضی هم هستم خب داریم کساییک پزشکی قب ...

بله قطعا همینطوره😊

موفق باشید عزیزم🥰🌹

2738

من الان ۲۳ سالمه

ولی سمپاد درس میخوندم

دوره ما مث شما نبود من راهنمایی رفتم

از لحاظ کنکور هیچ کمکی نمیکنن بهت فقط تو سطح بالاتری باهات کار میکنن

و اینکه خودت میگی استعداد های درخشان

بیشتر تمرکز این مدارس رو مسابقات +المپیاد+ کنکورعه

دوس دارن بچه های پژوهش محور بار بیارن

رتبه ۳۰۵ رشته ریاضی شدم

Nobodydied a virgin life Fuc*ked everyone  
گلم ادم اگه بخون باشه تو عادی هم درس بخونه کنکور قبول میشه چه کسایی بودن که تو شهرستان زندگی میکردن ...

بله همینطوره من عمه خودم با اینکه مدرسه عادی بود و از شهرستان بود با امکانات خیلی کم پزشکی تهران آورد قطعا به خود شخص بستگی داره🌹🥰😊

من دبیرستان رشته هنرم 

ولی راهنمایی سمپاد بودم که اصلا خوب نبود 

واقعا سخت میگیرن در حد دیوانه شدن 😐 نمره مفت میدن تو دروس علوم و ریاضی 🤓 هیچ دوستی پیدا نمیکنی چون همه مغرررروووورن😖

کلا خوب نیست ار نظر من 

این کاربری برای ۳ نفر می باشد 😊
من از دوم دبیرستان تا کنکور بودم. رشته ریاضی بودم بنظر من اصلا اونقدر ها هم خوب نیس. فقط ی جو الکیه ...

چرا این حرف رو میزنید واقعا مدارس تیزهوشان امکانات خیلی بالایی داره 

من الان ۲۳ سالمه ولی سمپاد درس میخوندم دوره ما مث شما نبود من راهنمایی رفتم از لحاظ کنکور هیچ کمک ...

رتبه تون خیلی خوب شده بود🌹مرسی عزیزم از اینکه توضیح دادی برام🍃🌸

2706