2733
2734
عنوان

کرونا

219 بازدید | 17 پست

سلام من بدن درد دارم و خستگی .دو ماهه کلی امپول تقویتی زدم .چند هفته است تک سرفه دارم یه هفته است سینه ام یه جوره انگار کسی که آسم داره دیشب گلو درد داشتم الان خوب شده یه شربت گیاهی داشتم برای سرفه خوردم.ولی احساس میکنم ریه ام میسوزه یه جوریه .از دیروز هم اسهال .نمیدونم کروناست یا نه .برم تست بدم .میگم الکی نرم بگن منفیه .ولی یه کم نگرانم ولی تب ندارم .

گلو درد چه جوری خوب شد امونم رو بریدا

در من سواری خسته می تازد                                      در من آنچه عشق است رنگ می بازد                          در من ابر و مه می بارد  ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌                                           اما باز در من سواری خسته می تازد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وای منم ۱۰روز فقط سرفه دارم.ولی سرفه های منم مداوم هس.هیچ علائم دیگه ای ندارم.میترسم برم دکتر

من امروز میخاستم برم تست بدم ترسیدم گفتم برم شاید منفی بشه فعلا نمیدونم چیکار کنم ولی باید برم نمیدونم درمونگاه هم تست میگیره یا نه بیمارستان که خطرناکه

2738

اسهال هم علایم کروناست هاا

زنی را میشناسم من،که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن،درون اشپزخانه،سرود عشق میخواند…نگاهش ساده و تنهاست،صدایش خسته و محزون،امیدش در ته فرداست………زنی هم زیر لب گوید گریزانم از این خانه،ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم را پس از من میزند شانه؟……زنی با تار تنهایی لباس تور میبافد،زنی در کنج تاریکی نماز نور میخواند………زنی را میشناسم من که میمیرد ز یک تحقیر ،ولی آواز میخواند که این است بازی تقدیر……زنی با فقر می سازد،زنی با اشک میخوابد،زنی با حسرت و حیرت گناهش را نمیداند…زنی واریس پایش را زنی درد نهانش را، ز مردم میکند مخفی ،که یکباره نگویندش چه بدبختی،چه بدبختی……زنی را میشناسم من که شعرش بوی غم دارد،ولی میخندد و گوید که دنیا پیچ و خم دارد…                                تقدیم به بانوان سرزمینم که هرکدام در پس لبخندشان،غمی پنهان دارند…به امید روزی که تمام زنان و دختران این مرز و بوم شاد و آزاد باشند😔

عزيزم اگه فكر ميكنيد واقعا علايم كرونا داريد شروع كنيد كپسول ازيترومايسين بخوريد روز اول دو تا كپسول با هم و چهار روز بعد روزي يه دونه كپسول( كلا شش عدد) ، اگه سرفه داريد شربت ديفن هيدرامين و در صورتي كه تب داريد استامينوفن بخوريد ، كپسول ناپروكسن دويست ميلي گرمي هم هر هشت ساعت يه دونه تا سه روز، دارويي ديگه خودسرانه نخوريد كه توي اين بيماري ممكنه عوارض وحشتناكي براتون ايجاد كنه

شوهر منم بدن درد سردرد گلو درد سرفه خشک تب ولرز داشت هی میرفت درمانگاه سرم وسوزن میزد ده روز حالش بد بود بعد شروع کردن به تشنج کردن رفتیم کلینیک دکتر گفت ریه هاش عفونت کرده عکس از ریه هاش گرفتن گفتن تمام ریه هاش عفونت کرده و ازمایش حلق وبینی داد معلوم شد کرونا داره چند روز بیمارستان بستری شد حالش بهتر شد مرخصش کردن الانم ۱۳ روز خونس قرنطینه شده فردا میره دکتر ازمایش بده ببین چطوره ولی حالش خیلی خوب شده اگه بیماریت بیشتر از سه روز شد حتما برو واسه تست چون بی توجهی کنی بدتر شوهر منم ازمایش کرونا براش نوشتن هی میگفت من سدما خوردم کرونا ندادم انقدر نرفت تا ریه هاش عفونت کرد

2706