2737
2734
عنوان

کپسول فارماتون

147 بازدید | 7 پست

من اصلا چاق نمیشم کسی شده با خوردن فارماتون چاق شه...چع قدر خورده و چه زمان

خدا جونم😍شکرت برا همه چی😍😍😍😍😍😍😍😻😻😻😻😻خدایا مرسی هوامو داری....چه قد خوشحالم که در تاریخ ۹/۹/۹۹ منو به ارزوم رسوندی خدای عزیزو مهربون من ...‌مرسی که دستمو میگیری و کمکم میکنی همیشع...من خیلی خوش شانسم تو زندگیم خدا.از امروز ب بعد میخای همه چی بهم بدی😍😍😍الهی من قوربونت بشم...
یک ماه روزی دوتا میخوردم یدونه بعد صبحانه چای کلن حذف ی دونه هم بعد ناهار  ماه دوم روزی ی دونه ...

نتبجع چی شد...

خدا جونم😍شکرت برا همه چی😍😍😍😍😍😍😍😻😻😻😻😻خدایا مرسی هوامو داری....چه قد خوشحالم که در تاریخ ۹/۹/۹۹ منو به ارزوم رسوندی خدای عزیزو مهربون من ...‌مرسی که دستمو میگیری و کمکم میکنی همیشع...من خیلی خوش شانسم تو زندگیم خدا.از امروز ب بعد میخای همه چی بهم بدی😍😍😍الهی من قوربونت بشم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اشتهام خیلی خوب شده بود افزایش وزن داشتم راضی بودم

ا اونایی بودی ک قبلا وزنت ثابت بود....قیمت چنده راسی.نمیشع روزی یدونه بخورم؟ضرر ندیدی ازش یا ولکردی لاغر نشدی؟

ا اونایی بودی ک قبلا وزنت ثابت بود....قیمت چنده راسی.نمیشع روزی یدونه بخورم؟ضرر ندیدی ازش یا ولکردی ...

ن وزنم برنگشت عوارضی هم نداشت

اره قبلن خیلی خیلی غذا هم میخوردما اما وزنم هیچ تکونی نمیخورد

یادم نمیاد سه چار سال پیش فک کنم بسته سی تاییش سی تومن میخریدم

این روش مصرفش رو دکترم گفته بود نمیدونم روزی ی دونه هم میشه یا نه

همسرم دلیل من است. 💜🌱
ن وزنم برنگشت عوارضی هم نداشت اره قبلن خیلی خیلی غذا هم میخوردما اما وزنم هیچ تکونی نمیخورد یادم ن ...

ممنون عشق قشنگم

2738