2737
2734
عزیزم ببین مثلا الان یه سهم داره تو قیمت ۱۰۰۰ تومان معامله میشه،خب؟ بعد فاصله ی قیمتی سهم ۹۵۰ تا ۱۰ ...

خب مثلا اگه من پایین ترین قیمتو سفارش بدم بهم نرسه چی میشه؟

اسمم یه شخصیت کارتونی هست و اونطوری که شما فکر میکنید تلفظ نمیشه لطفا سوال نفرمائید متشکرم🤨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب مثلا اگه من پایین ترین قیمتو سفارش بدم بهم نرسه چی میشه؟

اخر بازار پول برمیگرده تو حسابت

دیگه صاحب اون سهم نمیشی خب

لطفا واسه اینکه ⚡پدرم⚡ کامل حالش خوب بشه،دعا کنید.                                ان شاءالله حاجت روا بشین
2728
اخر بازار پول برمیگرده تو حسابت دیگه صاحب اون سهم نمیشی خب

پس حتما اشتباه من همین جاست که نمیخره برام مرسی❤

اسمم یه شخصیت کارتونی هست و اونطوری که شما فکر میکنید تلفظ نمیشه لطفا سوال نفرمائید متشکرم🤨
2738
پس حتما اشتباه من همین جاست که نمیخره برام مرسی❤

بله شما همیشه این قیمت پایین رو نذار

یکم سهم رو نگاه کن ببین روندش چطوریه

لطفا واسه اینکه ⚡پدرم⚡ کامل حالش خوب بشه،دعا کنید.                                ان شاءالله حاجت روا بشین
بله شما همیشه این قیمت پایین رو نذار یکم سهم رو نگاه کن ببین روندش چطوریه

الان مثلا برای فردا یه قیمت گذاشته با همین قیمت سفارش بزنم

اون اقاهه میگفت خیلی خوبه

متاسفانه من دو روز پیش وارد صبا شدم و دقیقا الان درگیر مقاومت ۴۰۰۰ تومانی شده

من که صبر میکنم سهم ان شاءالله برگرده

الان مثلا برای فردا یه قیمت گذاشته با همین قیمت سفارش بزنم

کدوم سهم و چه قیمتی؟

ممکنه تو بذاری ۱۰۰ تومن مثلا یهو سهم تو ۹۰ تومن خرید و فروش بشه،چرا ضرر کنی خدای نکرده

یه نیم ساعت حداقل سهم رو ببین ،رفتارش رو ببین بعد

2706