2737
2734

راضی هستید؟ چقدر هزینه کردید؟ درد داره؟ 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

من فیبروز ابرو انجام دادم پارسال مردادماه یه بارم دی تمدیدش کردم میخوام این بار برم پیش یکی دیگه که کارش خیلی خوبه. اینجا قیمت 500 ایناست اگه تا چند ماه دیگه گرونتر نشه

دردم در حد خفیف داره ولی بی حس میکنن

زیاد سخت نگیر هیچ چی اونجوری که دلت میخواد اتفاق نمی افته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من خیلی از این کارا کردم ولی فایده نداره هی کم رنگ میشه و باید تمدید کنی و درد بکشی 

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
2738
نکن این کارو اگه پول داری برو کاشت ابرو

کاشت ابرو. چجوریه؟ 

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

من رفتم فیبروز 2 سال پیش با قیمت 400 انجام دادم الان حدودای700!خیلی راضی ام کاملا طبیعی و بعد از دو سال رنگشم نرفته کمی کمرنگ تر شده البته پوست با پوست فرق داره جایی که میری و موادی ک استفاده میکنه  مهمه !اصلا دردم نداشتم !دوستم رفت کاشت ابرو 6میلیون داد انگار پاهای سوسک آویزون شده خیلی بد شده!کلا کاشت یچیزی تو مایه های موکت در میاد

کی فکرشو میکرد یروز یعده ناشناس دور هم جمع شیم و از خصوصی ترین حرفامون بهم بزنیم!
کاشت ابرو. چجوریه؟ 

برای کاشت از پشت سرت مو برمیدارن و با سوزنای مخصوص روی ابرو میکارن عالی میشه پس فکردی این بازیگرا همشون ابروی پر و نچرال دارن؟؟؟ بیشتریا کاشتن

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
من15روزه فیبروز کردم 700هزار تومن درد نداشت بی حسی خوبی زد 

عکس قبل بعد میزاری؟ 

2706