2737
2734
عنوان

خيييلي دلم خونه ي بزرگ ميخواد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1681 بازدید | 132 پست
والله ما هم خونمون 60 متره ... تازه خونه گرفتیم  انقدرم خوشحالم ... از مستاجری در اومدم ... خد ...

نوسازه؟

مهربونا واسم دعا ميكنيد دخترم سالم و صالح و باهوش و زيبا باشه😍😍😍😍 خدا انشاالله دامن همه منتظرا رو سبز كنه❤️❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول زندگی خونه داری شکر خدا....خیلیا بعد یه عمر دوندگی خونه ندارن...تازه چن سال بعد بزرگترشو میخری&n ...

آره واقعا

به خدا خيلي شكر ميكنم

ولي دلم ميخوا ديگه😔

مهربونا واسم دعا ميكنيد دخترم سالم و صالح و باهوش و زيبا باشه😍😍😍😍 خدا انشاالله دامن همه منتظرا رو سبز كنه❤️❤️❤️
شکر نعمت، نعمتت افزون کند😊

خدايا ١٠٠٠٠بار شكرت

2728
بابا برو خداروشکر کن بعد يه سال يه خونه 60متري خريدين از اجاره تموم شدين

بعد از ٢سال😉😉

خدا رو ١٠٠٠بار شكر

بعد از ٢سال😉😉 خدا رو ١٠٠٠بار شكر

بازم خوبه خليا بعد ده سال مستاجر هستن

جهاني دروغ يه دنيا غروب يه درد عميق يه تيزي تيغ يه قلب مريض يه اه غليظ يه دنيا محالو تو سينم گذاشتي رفيقم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي يه دنيا غريبم کجايي عزيزم بيا چشامو تو چشات بريزم نگو دل بردي خداي نکرده ببين خواب چشات با چشام چي کرده همه جارو گشتم کجايي عزيزم بيا رگامو تو خونت بريزم بيا روتورو کن منو زيرو کن بيا تا که زخمامو يه جوري روفوع کن عزيزم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي
برو خداتم شکر کن ب سقف داری بالاسرت باشه نخای اجاره بدی

خدايا شكرت♥️♥️

2738
مال من ۴۰ متری ۱۵ سالست😥

بيا واسه هم دعا كنيم عزيز دلم♥️♥️

هیچ وقت بالاتر از خودتو نبین.....پایین ترو نگاه کن ک ارامش داشته باشی 

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
دیروز تو یه تاپیک بودم طرف اومد گف خونم 12متره اونم مستاجر فک کن

واقعا   

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
میتونی جای بزرگتر اجاره نشین باشین خونتونو بده رهن

اول ميخواستيم همين كارو كنيم.

ولي تو محلمون خونه نوساز ٨٠متري رو زده ٣٠٠تومان رهن كامل..

خونه ما نهايت ١١٠رهن بره

اولا خداروشکر کن که خونه از خودت داری بعدشم خونه واقعا بهکوچیک و بزرگیش نیست به عصق و ارامش توی خونه ...

نميدونم چرا ما آدما اينجوريم كلا قدر چيزايي كه داريم نميدونيم

منم دلم ویلایی موخواد😔😔😔😔

منممممم

خونه پر از پنجره

حياط

....

2706