2733
2734

سلام خانمايي كه سزارين كردن درد بعد رفتن بى حسى خيلى زياده؟؟خواستم ببينم مثل چى هستش دردش؟؟واينكه واقعا گذاشتن سوند درد داره؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سوند من اصلا درد نداشت والا فقط باید نفس عمیق بکشی واسه یه ثانیه و خودتو شل کنی ، یکم حس بدی داره درد نداره، 

بعد عمل ام‌من پمپ درد داشتم اصلا درد نکشیدم خدایی

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️

سوند درد نداره فقط هی حس میکنی ادرارت داره میریزه که عادی میشه ولی سزارین بعد بی حسی آره درد داره که من با شیاف کاملا آروم میشدم

دخترم اگر عاشق شد😍حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم😊میدانی؟ اگر خدای ناکرده انتخابش هم نامناسب باشد☹ رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است که سالها با مردی زندگی کند و عقده ی گرفتن دستان عشقش پیرش کند😪
2738

سوند اصلا درد نداره ، ولی بعد رفتن بی حسی افتضاااحه دردش ، خییییلی ، مخصوصا وقتی بعد چند ساعت سوند رو در میارن و میگن پاشو راه برو اون لحظه پاشدن خیلی بده 

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻

سوند درد نداره چننندشت میاد بیشتر.

من ب خودم بود حتا یدونه شیاف و مسکن هم مصرف نمیکردم.درد نداشتم اصلا دکترم گفت برای کم کردن التهاب بخیه هات اما استفاده کن

نیکمهرم تیر میاد خداوند ازمامادران شیر ب شیر بچه دار میپرسدجوانی ات در چ راهی صرف شد؟ج ما!درراه شیردرست کردن.پوشک عوض کردن.پی پی شستن!  خوب.گلدونه خانم مهرگان خانم هم دنیااومد.دست خانم دکتراحمدیان پوردردنکنه.خ زحمتشون دادیم.دخترداشتن حس بینظیریه.من ازاول عمرم تاحالا عاشق دختربودم وهستم امانمیدونم چرارادمهررو انگاربیشتردوست دارم خداروشکر ک خداجنسمون روجورکردومنولایق مادری دخترهم دونست.مهرگانم.عزیزدل مامان وبابا.خوش اومدی تودلم.منوباباوداداش رادمهرمنتظرتیم.بوس بوس من.انشاالله دامن همه منتظرازودسبزبشه.ازهمه کسایی ک برام دعاکردن سپاسگذارم.خواهرااگه میشه برام صلوات بفرستیدعددبارداریم پایینه.دعاکنیدخدابهم بچه دوم هم ببخشه دعاهای شمامعجزه اس.خداروشکر خدانورچشممون روصحیح وسالم دادبهمون.دعاکنید ببخشه بهمون پسرمون رو.واینکه سالم و صالح وخوش قدم وخوش روزی وعاقبت بخیر باشه.خدایادعای مادردر حق فرزند گیراس.توروبحق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیروچاره سازباشه برامردم.قدم توراه اصلاح امورمردم برداره.آمین امروز۱۸آذر۹۸سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم.بعدش گفتم پسرمامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه.یکی دیگه ام زدی ومامان ازرودلش احساس کرد ضربه ات رو.بازگفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی.بنظرتون رییس کیه؟مامان یانی نی؟  

بچه ها طبیعی بیشتر درد داره یا سزارین؟

من نمیتونم تصمیم بگیرم

دلم بهانه دارد!                                                          تو میدانی بهانه چیست؟                                          بهانه همان است که چمدان خالی را میگذاری کنار در تا بترسد، روسرت ات را شل میبندی تا اشاره کند "بکش جلو آن بی صاحب را " بی آنکه چتر بر سرت بگیری به باران میروی تا چتر نگاهش را روی سرت که نه روی دلت نگه دارد... خلاصه برای ما فقیر فقرا که به داشتن یک کف دست مهر و محبت محتاحیم ، بهانه همان است که دلت پرواز بخواهد اما کلی هزینه بابت قفس داده باشی...                      

من متوجه درد سوند زیاد نشدم،من بی حس نشدم بیهوش بودم،دردش قابل تحمله بنظرم خیلی بهتره تا طبیعی،موقعی ک درد داری ی شیاف دیکلوفناک میزنی اروم اروم میشه،تا پانسمانش بیوفته یکم تو صاف وایسادن اذیت میشی ولی خب بعد سه روز راحت میشی من ک خیلی خیلی راضی بودم

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...
بچه ها طبیعی بیشتر درد داره یا سزارین؟ من نمیتونم تصمیم بگیرم

من طبیعی بودم بند ناف پیچید دورگردن بچم سز اورژانسی شدم،دردم خیلی شدید نشده بود ولی اونایی ک میدیدم دارن زایمان میکنن وحشت میکردم😰

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...

سوندروکہ حتمابایدبزاری چون دیگ بعداختیارت دست خودت نیس ھمش ادرارداری وناخوداگاہ ھی ادرارمیکنی آرہ ھمینک اثربی حسی ازبین برہ دردات شروع میشہ خیلیم درددارہ بعدیہ ھفتہ کم کم راحت میشی البتہ دردداری اماکم بایدشب شیافت بزاری یاھرموقع دردداری 

2706