2726
یه زمان قصد خرید داشتیم ولی از بس شوهرم این دست اون دست کرد فک کنم دیگه باید بریم حومه بخریم یا قیدش ...

ببین اگه اون زمان که قصد خرید داشتین وسواس به خرج نمیدادین ویه حتی یه تکخواب بدون امکانات هم میخریدین میتونستین بعد از مدتی و چند سال یه پولی روش بزارین و اونو بفروشین باهاش بهترشو بخرین

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی اوضاع خرابه حقوقا ذره ذره میره بالا ولی اجاره ها میلیونی صاحبخونه ما هم یک ریال هم تخفیف بهمون ...

ما ستارخانیم بخدا صاحبخونه یطوری نگاه میکنه انگاری که لطف کرده اسفند اومدیم اینجا الان جمهوریم ۷۰م برجی ۵م چه خبره من مادرم شاغله ولی مریضه برای منم کار نیست اهل ازدواج نیستم ولی اگه بخوامم نمیتونم با این بی پولی

گفتم:خدایا؟؟؟؟؟دلم را شکستند!!! گفت:هیس!!!!!!!!!! نگران نباش؛ آنها هم برای خوشبختیشان به آسمانم رو می اندازند.....
2728

بعضی خونه ها الکی زیادی رفته بالا! 

باید حسابی بگردی! اما هنوزم هستن ادمای منصف

خیابون کرمان اجاره کردید ۵۰ متری با پارکینگ و اسانسور و خوووش نقشه و نوور عالی: هفتاد یه تومن

البته که همینم خیلییی بالاست اما همین جا هم خیلی قیمت ها عجیب غریب میدیذی!!!

ببین اگه اون زمان که قصد خرید داشتین وسواس به خرج نمیدادین ویه حتی یه تکخواب بدون امکانات هم میخریدی ...

بله منم مثل شما فکر میکنم ولی شوهرم میگه خونه میخوام چیکار درآمدم خوب باشه مستاجر میشم 

محله ما نوساز از تقريبا متري ١٩ تومن تا ٢٣ شايدم بيشتر نوسازه نوسازش كيليد نخورده ٢٣ تومن شايدم بيش ...

چقدر گرون

جهاني دروغ يه دنيا غروب يه درد عميق يه تيزي تيغ يه قلب مريض يه اه غليظ يه دنيا محالو تو سينم گذاشتي رفيقم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي يه دنيا غريبم کجايي عزيزم بيا چشامو تو چشات بريزم نگو دل بردي خداي نکرده ببين خواب چشات با چشام چي کرده همه جارو گشتم کجايي عزيزم بيا رگامو تو خونت بريزم بيا روتورو کن منو زيرو کن بيا تا که زخمامو يه جوري روفوع کن عزيزم کجايي دقيقا کجايي تو بي من کجايي
بله منم مثل شما فکر میکنم ولی شوهرم میگه خونه میخوام چیکار درآمدم خوب باشه مستاجر میشم 

نه نه اصلا این طرز فکر درست نیست چون بعد از مدتی که قیمت ها سر به فلک کشید دیگه خودتونم سنتون رفت بالا نمیتونی حتی اون کوچولوی بی امکاناتشم بخری.

وزن 86-83-80-79-77-76-72-70-69وزن هدف55

میترسم با این شرایط حسرت خونه خریدن به دلمون بمونه ...

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
من چند روز پیش یه خونه خریدم 385 تومن 62متری تکخواب سنددار واقعا گرونه 

میشه بپرسم کجا وکدوم منطقه خریدین؟

من مامان خوشبختیم میدونین چرا؟چون خدا دوتاپسر بامحبت ومهربون داده که جبران بی کسی ها وبی محبتی ها درزندگیم باشن.خدایا خودت نگهدارشون باش
2706