2703
2553
عنوان

جاریم از اینکه من حامله شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 3172 بازدید | 111 پست
شما مشکلتون چیه گلم؟چندسال اقدام هستید؟ای وی اف نکردید؟

سه ساله اقدامم عکس رنگی رفتم آذر ۹۸  همه آزمایشات با شوهرم رفتیم مشکلی نیست 

هنوز به ای وی اف فکر نکردم آخه سنم زیاد نیست ۲۵ سالمه دکتر میگه برا ای وی اف زوده

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اوووه هم سنت کمه هم مشکلی نداری  پس اصصصلا نگران نباش میشه انشالا

انشاالله خدا از دهنت بشنوه 

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀

وای خدا

منم بچه ندارم.

یعنی جاری هام وقتی حامله بشن فکر میکنن حسودی میکنم؟

بخدا خودم بچه نمیخوام. دوست ندارم. اصلا حسرت بچه ندارم. 

«الحمدللَّه الذی جعلنا من المتمسّکین بولایة امیرالمؤمنین و الائمّة علیهم السّلام
2714
مادرشوهرمم شنید باردارم روشو برگردوند یه تبریکم نگفت🙄

آدم تاآخر عمر یادش میمونه مادرشوهرمنم ی تبریک نگفت فقط گفت راسته؟گفتم چی گفت همین ک پسرم میگه حامله ای گفتم اره روشو برگردوند از پله هارفت بالا🤬🤬🤬🤬🤬

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎
جاری دوستم به دوستم گفته بود هروقت خواستی اقدام کنی بگو تا منم اقدام کنم😂😂😂 جالبه جاریش یه دختر ...

این که از حسادت نیست، خیلی ها دوست دارن با دوست صمیمی شون بچه دار شن تا به واسطه ی دوستی بچه های همسن در آینده دوستیشون پایدار تر شه و از محبتشونه  

شب به شب قوچی از این دهکده کم خواهد شد .    ماده گرگی دل اگر از سگ چوپان ببرد . 

مامان اینده جون میفهمم چی میگید، من بچه ندارم، جاریمم نداره، میدونم اگه باردار بشه مادرشوهرم چشامو از کاسه درمیاره منم خیلی دوس داشتم محبت قلبیمو نشون بدم ولی از ترس ایکه با ترحم یا چشم زخم باهام رفتار بشه محبتمو خیلی نشون نمیدم، فقط کسی که بچه نداره میفمه چی میگم، گاهی وقتا دلم  میخادبشم یه دختر پنج ساله، برم پشت چادر گلدار مامانم قایم شم از دس بی رحمی ادما...

من بچم دوماه از بچه جاریم کوچیکتره ...یکی بهم گفت خوبه چشم و همچشمی تو بچه اوردن خیلی خوبه ...یعنی حسودی کردم به جاریم ک بچه اوردم ....درصورتی ک اونوقت ک خبر حاملگی اونو فهمیدیم من خودم حامله بودم و خبر نداشتم هنوز ...چقدر بعضیا کوته فکرن

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
2706