2703
2553
عنوان

من اشتباه میکنم؟

83 بازدید | 10 پست

خواهرم تو دفتر وکیل کار پیدا کرده، رفت و نگاه کرد میگه خلوته مراجع کننده کم میاد و شلوغ نیست 

واسه رفت و آمدم فعلا میگن چون اوضاع خوب نیس سرویس شخصی بگیرن، من میگم اولا تو این وضع درست نیس دوما هزینه سرویس خیلی میشه 

اما به حرف من گوش نمیدن چکار کنم؟! میترسم کرونا بگیره اونجا ☹️

تو مرا جان و جهانی ❤️ چه کنم جان و جهان را

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
این وضع حالا حالا هست و با رعایت کامل انشالله مشکلی پیش نمیاد پس موقعیتش رو از دست ندین

مامانمم میگن موقعیت خوبیه حیفه نره 

اما رفت و آمدش مشکله متاسفانه 

اگه ارزش داره منظورم از نظر درامد ایناس چه اشکالی داره اکه رعایت کامل رو بکنه مثلا ماسک و دستکش و مرتب دستاشو ضد عفونی کنه و پنجره دفترو باز بزاره که  هوا جریان پیدا کنه 

تو این نوقعیتی که کار اصلا پیدا نمیشه به نظرم اگه درامدش مناسبه بره

بعد واسه رفت و امدم سرویس شخصی ک بهتره ولی برگشت خونه باید لباساشو بشوره و با اون لباسای تو تاکسیو و ماشین نیاد تو خونه

قلب بنفشم :)💜   مارا جز خیالی آرام طلبی نیست ز دنیا...! کاربری متعلق به دونفره، خودم و خواهرم.
اگه ارزش داره منظورم از نظر درامد ایناس چه اشکالی داره اکه رعایت کامل رو بکنه مثلا ماسک و دستکش و مر ...

به نظرتون با اتوبوس اگه رفت و آمد داشته باشه با ماسک و اینا بازم خطرناکه؟! 

به نظرتون با اتوبوس اگه رفت و آمد داشته باشه با ماسک و اینا بازم خطرناکه؟! 

اتوبوس خیلیییی خطرناکه اتوبوس و مترو فاجعه ان چون فاصله رعایت نمیشه و فضای بسته اس و ....

قلب بنفشم :)💜   مارا جز خیالی آرام طلبی نیست ز دنیا...! کاربری متعلق به دونفره، خودم و خواهرم.
2714
اتوبوس خیلیییی خطرناکه اتوبوس و مترو فاجعه ان چون فاصله رعایت نمیشه و فضای بسته اس و ....

آره... مخصوصا سرظهر که شلوغ هم میشه 

آره... مخصوصا سرظهر که شلوغ هم میشه 

خیلی دوره از خونه؟ نمیتونه پیاده رفت و امد کنه؟ اینجوری یه ورزشیم کرده😁

خیلی دوره از خونه؟ نمیتونه پیاده رفت و امد کنه؟ اینجوری یه ورزشیم کرده😁

مسیرش دوره، تقریبا با ماشین 20 دقیقه راهه 

آخه لنتی پول سرویس هم زیاد میشه زور آدم میاد 😂