2737
2734
عنوان

میشه دعا کنیم کسی بمیره؟

113 بازدید | 16 پست

یکی از اقوام حدود 30 ساله منو خانوادمو اذیت میکنه درحدی ک الان به مامانم میگه چرا خرجیتو شوهرت میده پس چرا به خانواده خودش نمیرسه از لحاظ فیزیکی و زیر اب زنی و نفرین و اینا هم کم نزاشته 

کاش بشه یه کاری کرد دستش کوتاه شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دائم دارم دعا میکنم دعا میشه به جونش

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم
حالا اینکه میگم به خانواه خودش میرسه نه ک واقعی باشه ها نه اینقدری رسیده از هیچی کم نزاشته بابام برا ...

یعنی پدر شما به اونا رسیدگی میکنه؟

متوجه نشدم

یکساله زندگی سالمی هستم.خداروشکر🍀تاحالا با خود حقیقیت ملاقات داشتی؟ یکساله در تلاشِ این ملاقاتم. اگه واست جالبه به کانال تل‌گرام @zendeegiesaleem یه نگاه بنداز . کانال خودم نیست.خودمم یکساله  عضوم.خیرخواهتونم💎خدایا راپانزل ارزوها داره، خودت کمکش کن.  
2738

نمیشه .بر عکس هر چی بیشتر بهش فک کنین و خودتونو مشغول حرفا و کاراش کنی بیشتر سمتت میاد .اصلا فک کن وجود نداره بعد ی مدتی میبینی که از زندگیت میره بیرون

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 

مام یه از خدا بیخبرِ ۲۰ساله کل فامیلو بهم ریخته

اهل طلسم و....

مردارو قرض بار و معتاد میکنه

زنارو تبدیل به....

خدایا توبه!

ولی با چند تا خانواده اینکارو کرده

داره واسه ماهم همه ی تلاششو میکنه

بخت تک تک دخترای فامیلو بسته

تو هر خونه ای مهمونی بره غیر ممکنه تا یک ماه اونجا دعوا نباشه

و حرف از طلاق نیاد

خلاصه از وقتی اومده بین فامیلایِ ما،بیچارمون کرده

یکساله زندگی سالمی هستم.خداروشکر🍀تاحالا با خود حقیقیت ملاقات داشتی؟ یکساله در تلاشِ این ملاقاتم. اگه واست جالبه به کانال تل‌گرام @zendeegiesaleem یه نگاه بنداز . کانال خودم نیست.خودمم یکساله  عضوم.خیرخواهتونم💎خدایا راپانزل ارزوها داره، خودت کمکش کن.  
خیلی بیشتر از اون ک فکرشو کنین از پول خرج کردن مسافرت همه چی  

کشیدم عزیزم اینارو

پدر من خرج تک تک حتی لباسای راحتیشونم میداد

خوراکیای جورواجور واسه بچه هاش میخرید

اونوقت بخداااا قسم یه ژله برا خواهربزرگم اورد پولشو فورا از مامانم میگرفت و خواهرمو کتک زد که چرا ژله خواسته!

یا سال به سال ۹۰هزار میداد میگفت برید برا ۵تاییتون لباس برا عید بخرین

خلاصه چه زجرایی که نکشیدیم......

مام یه از خدا بیخبرِ ۲۰ساله کل فامیلو بهم ریخته اهل طلسم و.... مردارو قرض بار و معتاد میکنه زنارو ...

این در حدی بود که مامان و بابامو طلسم کرده بود اول ازدواجشون ک از هم جدا شن و مامانم به موقع فهمیده بود ولی بازم تاثیر گذاشت دیگ

2706