2726
عنوان

چه خاکی تو سرم بریزم میخواد عکسامو پخش کنه+++عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 49899 بازدید | 434 پست
کثیف و لجن ترین ادمی ک دیدم همین بود

اسی ما فکر نمیکردیم شکایت فتا به جایی برسه ولی رسید 

بیخیال نشی هااا

به قول محمود درویش: عشق آن است که هزار دلیل برای رفتن بیایی اما بمانی..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا همون عکسایی ک واسش فرستادی رو بذار پروفایلت بعد بهش بگو بیا خودم پخش کردم کارت راحت ...

دقیقا...الان هم عکس لختی میزارن ....دیگه این کارا قدیمی شده با عکس کسی روتهدید کردن

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
2728

هووو بخاطر ٤ تا عكس باحجاب انقدر استرس گرفتي؟ همه ي ملت خودشون عكس با لباساي ناجور ميزارن اينستاشون. پخشم كنه كي عكساي باحجاب تورو ميبينه. خودت همونارو بذار پروفايل واتساپت. كه بگي از واتم برداشته. بعدشم تهديدش كن با فتا، هر چند فتا كاري نميكنه ولي تو تهديدش كن كه بترسه 

تو هم عکس پسره با شماره اش رو بذار اینستا زیرش بزن ساعتی ۱۰۰ تومن😂😂

نترس بابا خودت پاشو برو پلیس فتا چت ها رو نشون بده به خاک سیاه میشوننش این که تهدید هاش الکی چون کسی که بخواد کاری کنه اینقدر کری نمیخونه

ولی تو حتما برو فتا تا دیگه غلط کنه به یه خانم اینحوری حرف بزنه مردیکه بی ریشه

💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد💚 به نیت خوشبختی و موفقیت برادرم انشالله حاجت روا بشید🧡

خانومی اصلاااااااا نگران نباش و قوی باش بزار هرچقدر تهدید میکنه تهدید بکنه  تهدید برا پخش کردن عکس جرم محسوب میشه و پلیس فتا رسماا ج.ر.ش میده 

اصلا نگران نباش و به حرفاش گوش نده کافیه بری پلیس فتا و شکایت کنی سه سوته میگرنش و به چیز خوردن میوفته 

برا خودمم همچین موردی پیش اومده بود و خداروشکر حل شد 

اصلا اهمیت نده اون خودش میدونه اون کارش جرمه و الکی میخواد روتو فشار بیاره که باج بگیره

دختر خوب اون آدم با همه احمق بودنش فهمیده که باید سراغ کی بیاد برای اخاذی !!! اولا که تجربه نشون داده کسی که بخواد یه کاری رو بکنه تهدید نمیکنه حالا اگر فرضا اینقدر مخش تاب داشته باشه که شمارو تهدید کنه بعدشم واقعا عکساتو پخش کنه مجازات میشه ، هم بابت تهدید هم بابت پخش عکسا هم بابت باج گیری هم پیشنهاد رابطه نامشروع ! نمیفهمم چرا از قانون استفاده نمیکنید ؟!؟!

درضمن یادت باشه ممکنه این آدم بیخیال شما بشه اما معلومه آدم مریضیه ، ممکنه خدایی نکرده بعد از شما بره سراغ یه دختر نوجوون و بترسونتش که تن به خواسته اش بده ! واسه همینه میگیم شکایت کن 

اسی ما فکر نمیکردیم شکایت فتا به جایی برسه ولی رسید  بیخیال نشی هااا

عزیزم ایشون خودشون اشتباه کردن 

میدونم شکایت به جایی میرسه ولی دردسر داره

بی محلی بهترین کاره چون هیچ کاری نمیتونه بکنه

پسره دیده افشانی گفته عکس مخش میکنم خواسته کم نیاره😁

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد

بهش بگو جرئت دارى اينكارو بكن 

بگو به محض اينكه اينكارو كردى من پليس فتا شكايت ميكنم

الان هم لطف ميكنم كه با تهديدات ازت شكايت نميكنم وگرنه ميدونى كه اطلاعات ايران چقدر قويه و فردا ميرى زندان

بعدم عزيزم كى عكس با حجاب رو ميذاره ميگه ساعتيه؟ طرف حالش خوش نيست

نترسى يه وقتا

مريضن اين ادما

اسی منم یه بار همچین چیزیو تجربه کردم پسره عکسمو از پروفایل برداشته بود همین که دید نمیخوام باهاش باشم شروع کرد چرت و پرت گفتن که عکساتو پخش میکنمو ....

منم گفتم هر غلطی میکنی بکن شکایت میکنم پدرتو در میارم یارو به غلط کردن افتاده بود

2706