2737
2734
عنوان

مامانا دخترم گوشش التهاب داره

143 بازدید | 16 پست

چی کار کنم؟

۸ماهشه 

حااش خوبه. بی قرار نیست. دکترم بردم چرک خشک کن داد..‌.گفت یکم گوشش قرمز شده ملتهب شده...دلم نمیاد ب خاطر یه قرمزی بهش آنتی بیوتیک بدم

اونم آموکسی سیلین ۴۰۰

نمیدونم ب خدا

اشتهاش خوبه. شیرم میخوره

شکمشم خوب کار میکنه

فقط ب گوشش دست میکشه

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

چی کار کنم؟ ب غیر از دارو چ کار کنم خوببشه؟

راستی عهدت داره خوابیده شیر میخوره ممکنه ب خاطر این باشه؟

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍       ای عهده دار مردم بی دست و پا حسین...                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دخترم همینطوری بود متخصص اطفال گفت پیازو‌رنده کنم ابش رو از صافی رد کنم چند قطره بریزم 

همین کارو‌کردم خوب شد

ولی بنظرم داروش بهش بده شاید خدایی نکرده بدتر بشه

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
2731
چی کار کنم؟ ب غیر از دارو چ کار کنم خوببشه؟ راستی عهدت داره خوابیده شیر میخوره ممکنه ب خاطر این باش ...

بخاطر شیر؟ بله میتونه موقع شیر دادن کاملا افقی نگیرش تا جاییکه میتونی یکم سرشو بیار بالاتر چون در غیر اینصورت شیر میتونه وارد گوشش بشه

ایز لودینگ ... 😬
چی کار کنم؟ ب غیر از دارو چ کار کنم خوببشه؟ راستی عهدت داره خوابیده شیر میخوره ممکنه ب خاطر این باش ...

موقع شیر خوردن بالشتش بیار بالا تر برا دختر منم گفتم خابیده شیر میخوره دکتر گفت واسه اینکه بدتر نشه زیر سرش موقع شیر خوردن بیار بالاتر

خدا حتما میخاسته مرا خوشبخترین زن جهان کند که شما را افریده😍#نازگل💖#سوگل💖#رُزگل💖
موقع شیر خوردن بالشتش بیار بالا تر برا دختر منم گفتم خابیده شیر میخوره دکتر گفت واسه اینکه بدتر نشه ...

خیلی ازتون ممنونم

من دخترم همینطوری بود متخصص اطفال گفت پیازو‌رنده کنم ابش رو از صافی رد کنم چند قطره بریزم  همی ...

میگم چرک خشک کن ندم...خیلی حساسم ب آنتی بیوتیک

الان موندم چیکار کنم

2738
میگم چرک خشک کن ندم...خیلی حساسم ب آنتی بیوتیک الان موندم چیکار کنم

ی سیر پوست بکنم بزاررولاله گوشش و روسری سرش بده تاصبح صبح سیرزرد میشه وعفونت کاملا ازبین میره اینوبارها امتحان کردم معجزس واسه عفونت گوش

السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین وعلی ابوالفضل الحسین  
میگم چرک خشک کن ندم...خیلی حساسم ب آنتی بیوتیک الان موندم چیکار کنم

عزیزم صددرصد اگر لازم‌نبود دکتر نمیداد 

بازم هرطور خوپت صلاح میدونی اما اگر بدی خیال خودت راحتتره دیگه هی نگران عفونتش نیستی و اون التهاب هم زود رفع میشه و دیگه خطر عفونی شدن تهدیدش نمیکنه

حالا میخای اب پیاز بریز ببین اگر بهتره نده داروهارو چون اب پیاز هم مث انتی بیوتیک عمل میکنه و التهاب رو از بین میبذه

ی سیر پوست بکنم بزاررولاله گوشش و روسری سرش بده تاصبح صبح سیرزرد میشه وعفونت کاملا ازبین میره اینوبا ...

اره دکتر اطفال سه تا روش ب من گفت 

یکی همین آب پیاز ک گفتم 

یکی سیر گفت بذار در گوشش 

یکی هم گفت بابونه دود بده در گوشش 

من فقط اب پیاز امتحان کردم ک خیلی هم عالی بود 

اره دکتر اطفال سه تا روش ب من گفت  یکی همین آب پیاز ک گفتم  یکی سیر گفت بذار در گوشش&nbs ...

چ قدر خوب چمدبار این گارو بکنم؟

اره دکتر اطفال سه تا روش ب من گفت  یکی همین آب پیاز ک گفتم  یکی سیر گفت بذار در گوشش&nbs ...

چ قدر خوب چمدبار این گارو بکنم؟

دختر من خیلی بیقرار بود و گریه میکرد یبار شب موقع هاب ریختم براش یبارم فرداش دیگه اروم شد منم دیگه انجام ندادم 

این سیرم ک دوستمون گفت شب تا صب بذاری خوبه

ی سیر پوست بکنم بزاررولاله گوشش و روسری سرش بده تاصبح صبح سیرزرد میشه وعفونت کاملا ازبین میره اینوبا ...

خیر ببینی

2706