2726
عنوان

دلم میگیره 😔

90 بازدید | 18 پست

حامله ام جفتم پایینه نباید برم بیرون و جایی ،شوهرم سرکاره همش تو خونه همش تو اینترنتم 😔خونه مامانم نمیرم بیشتر اونجا عصبی میشم .جدیدا حس میکنم ظاهرم داره زشت میشه😔

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عزیزم ناراحت نباش روزای سخت میگذره روزای خوب میان

به سلامتی خودت و بچت فکر کن

وقتی دنیا بیاد اینقدررررر شیرینه همه سختی هاتو جبران میکنه

من دخترم الان تازه یاد گرفته بغل و بوس میکنه 

دوست دارم بخورمش 

به همه ی سختی هاش میارزه

فقط آرامش داشته باش تا بچت دنیا اومد آروم باشه 

استرس و ناراحتی به خودت راه نده 

میگذره

عزیزم ناراحت نباش روزای سخت میگذره روزای خوب میان به سلامتی خودت و بچت فکر کن وقتی دنیا بیاد اینقد ...

سعی میکنم اروم باشم اما بقیه عصبیم میکنن و تا چن روز دلخور میمونم دوس دارم بگم دوستم بیاد پیشم اما خرید باید کنم واسه پذیرایی نمیشه برم بیرون 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
غصه نخور آجی آهنگ شاد بزار ..کتاب بخون ..فیلم ببین  این روزا هم تموم میشه😍😍😍😍😍😍

فیلم دارم دیگ دوس ندارم ببینم .دوس دارم بریم بیرون فرش پهن کنیم چای بخوریم.دلم میخواد ارایش کنم اما دکتر گفته ارایش نکن 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
فیلم دارم دیگ دوس ندارم ببینم .دوس دارم بریم بیرون فرش پهن کنیم چای بخوریم.دلم میخواد ارایش کنم اما ...

چرا اریش چ اشکال داره ؟فکر نکنم مشکلی داشته‌باشه..نینی ی مامان قوی میخواد یادت باشه💛💛💛💛💛

حالا که اومدی امضامو خوندی یه صلوات مهمونم میکنی؟😍😍😍
چرا اریش چ اشکال داره ؟فکر نکنم مشکلی داشته‌باشه..نینی ی مامان قوی میخواد یادت باشه💛💛💛💛💛

حتی گف مرطوب کننده هم نزن پوستم شده بود کویر ،روغن زیتون میزنم

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
حتی گف مرطوب کننده هم نزن پوستم شده بود کویر ،روغن زیتون میزنم

چرا آخه .عجیبه بار اولم میشنوم اگه دوست داری دکترت عوض کن

حالا که اومدی امضامو خوندی یه صلوات مهمونم میکنی؟😍😍😍
این افسردگی تو بارداری اکثرا دارن طبیعیه.ان شاءالله زود تموم میشه

میدونی چیه بیشتر ازین ناراحتم ک شوهرم همش سرکاره اگ وقتش ازادتر بود من حالم بهتر بود هر چن شغلش اینجوریه دست خودش نیس ولی خب دلم میگیره بخاطر کرونا و جفت پایینم یه تو پارک نشستن معمولی نمیشه رفت خونه بابام راحت نیستم الان ۴ ماهمه ،از اول بارداریم خونه مادرشوهرم نرفتم دوس دارم بریم باغشون چون چن ماهه نرفتم پیششون میترسم بریم حالمو بگیرن

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
چرا آخه .عجیبه بار اولم میشنوم اگه دوست داری دکترت عوض کن

دکترم عالیه از لحاظ دلسوزی و رسیدگی به مریضش واقعا وقت میزاره دکتر قبلم ب درد نمیخورد به حرفات دریت درمون گوش نمیداد اما این دکترم شمارشو داده هر وقت زنگ زدم جواب داده دکتر قبلیو گفتم بارداری اولمه شمارتو بده نداد و کلی ناز کرد

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
2706