2737
2739
عنوان

من دزدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1737 بازدید | 66 پست

همش ده روز کلنجار میرفتی 

مما که ماه ها درگیر بودیم چی بگیم😁

دنیای من⚽ دنیای شما🌍 صلح طلبم ولی جنگ بلد                    اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن  چون من زبون گوساله ها رو حالیم نمیشه اینجا چندتا گوساله هست که فرار کردن اسمشو نمیارم فک  کنم ساکن استر...✋
يه   روز   كه   رفته   بودم   پول   بردارم   چشمم ...

داری رمان تعریف میکنی؟!

آخه با عقل جور در میاد این حرفا؟

پولدارا الکی پولدار نمیشن 

پدری که بابت یه گوشی اونهمه باید واسش توضیح بدی پول و دلارش حساب کتاب داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم بخشيدم ولي بعد پنج سال جلو چشم خودم با دوست صميمي خوابيد دوستمم منو سر يه گوشي فروخت گفت واست گوشي ميخرم بامن باش 

خيلي پشيمونم از كاري كه كردم و اون سيصد تومن رو نگفتم 

2728

منم بابام پولداره تا حدودی خیلی هم به مردم میبخشه اما هیچ وقت پول درس حسابی به من نداده 

خودم یسری کتاب دست دو میگرفتم اینترنتی میفروختم و...

الان چند ساله دلم یه گوشی خوب میخواد بتونم باهاش عکس بگیرم هر وی التماس کردم نخرید ،دوستانی که میخونین لطفا با دلای پاکتون دعا منین من یه کار خوب پیدا کنم و بتونم درسمو ادامه بدم ،با یه ادم خوب ازدواج کنم دیگه هیچ وقت نمیام بابامو ببینم از بس اذیتم کرد 

گگاهی پول کرایه از دانشگاه تا خونه رو ندارم 

ممنون میشم واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین   
من هنوزم به خیلی هاش نرسیدم🤦‍♀️

منم هنوز ک هنوزه دست ب دامن مامانم میشم ک یه شارژ برام بگیره 😂😂😄

چشمات با من رفیق جون جونیه ببین چه بارونیه😭ای وای اگه ما همو پیدا نمیکردیم😔امشب میخوام دیوونه بازی کنیم خدا رو راضی کنیم😃بذاره با هم همه دنیا رو بگردیم😍انقد عاشق شدن عین خود آزاریه من مریضت شدم وقت پرستاریه😤قلبم از دست رفت آخه چه اصراریه😠درد و درمونمی تو خود جونمی عشقم 😉😘

تاحالا کلن چقد  خرج کردی استارتر 

ولی فک کنم داری دوروغ میگی 

مگه میشه بری وایش خونه ماشین بگیری باباتم نفهمه اون همه پول کجا غیبش زد

دنیای من⚽ دنیای شما🌍 صلح طلبم ولی جنگ بلد                    اگه نظرت مخالف منه ریپلی نکن  چون من زبون گوساله ها رو حالیم نمیشه اینجا چندتا گوساله هست که فرار کردن اسمشو نمیارم فک  کنم ساکن استر...✋
2738
داری رمان تعریف میکنی؟! آخه با عقل جور در میاد این حرفا؟ پولدارا الکی پولدار نمیشن  پدری که ...

متاسفانه واقعيته جايي ميزاشت و چك نميكرد كه چقدره تا ميخواست بفروشه و ديد نيستن

خب عزیزم با توجه به تاریخ عضویتت و تمام چیز هایی که گفتی متوجه شدم تاپیکت سرکاریه و میخوای مارو علاف ...

واسه اين عضو شدم درد و دل كنم عذاب وجدان دارم 

دروغ 😑😑😑😑😑😑 ک شاخ دم نداره منم بابام شاه 😒 اونوقت من شوهرم تو گرمابه زندگی می کنیم 🙄

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
2706