2733
2734
عنوان

من دزدم

1736 بازدید | 66 پست

من تو يه خانواده تقريبا پولدار دنيا اومدم اما اينجوري نبود كه هر چي ميخوام همون لحظه داشته باشم مثلا اگه ميخواستم گوشيمو عوضكنم بايد ده روز با پدرم سر و كله ميزدم تا قبول كنه در صورتي كه پولي نبود واسش من عادت كردم يواشكي پول بر ميداشتم و خرجميكردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

م و كسي هم نميفهميد يعني انقدر داشت كه مثلا ماهي يه تومن بر ميداشتم متوجه نميشد 

بابا من مخالف دوست پسره تا حالا بارها لو رفتم آخرين سري با پسري به اسم دانيال دوست شدم كه تقريبا چيزي نداشت و من خرجشميكردم

2731
2738

يه روز كه رفته بودم پول بردارم چشمم به كلي دلار افتاد و از اون به بعد دلار بر ميداشتم تا حدي كه خونه گرفتم واسه دانيال ماشينگوشي و بالاخره بابام فهميد پولاش نيست 

ب اصلا شكش به خانواده اش نبود يك ماه طول كشيد تا آگاهي منو خواست منم اعتراف كردم و دانيال آوردن اونجا اونم اعتراف كرد كهپول هارو به اون دادم 

م   و   كسي   هم   نميفهميد   يعني   انقدر   داشت ...

اولش فکر کردم بابات خرجت رو نمیده و تو پول تاکسی رو هم نداره ولی

الان که میفهمم هستی 

حتما بابات میدونسته پولو برای چی میخوای خرج کنی که نمیداده 

والا با هزار سختی و زحمت کار کنی پول در بیاری اون وقت دخترت بره برداره بریزه تو شکم دوست پسر خیلییییی ببخشید ولی مفت خورش

ولي من نزديك هشتصد تومن بهش داده بودم چون دوستش داشتم گفتم پانصد دادم پدرش خوب پانصد تومن رو پس داد اين ماجراگذشت تا عكس دانيال با يكي از اين ساخاي اينستا اومد بيرون گفت غلط كردم

2706