2726
عنوان

مادرشوهرم پیش شوهرم غیبتم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 885 بازدید | 80 پست
نه هیچ وقت اینکارونکن  خودتم روزی مادرمیشی

😭 بخدا اعصاب برام نمیذاره 

6 ساله من ناخونم عفونت کرده دکتر گفت بیا برات بکشمش الان فهمیده خودشو به زمینو زمان میزنه میگه نبرش دکتر خودت بکش😑😑😑

رنگ موهام که فوزولی شو کرد گند زد توش 

بخدا این زنیکه مریضه

هیچ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم همیشه نباید بلند گو بگیری به شوهرت بگی نهههه مادددرت دروغ میگه !!! باید بهش با کارات ثابت کنی ...

ممنونم عزیزم خیلی ایده ی خوبیه 😍

عجب خانوم باسیاستی 💖💗💗

گرنگهدارمن آن است که من میدانم 😍😍😍شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد💝💝💝
2728
نه جلوی شوهرخوبه اینکاراروبکنی

مادرشوهرم بدزبونهاصلد سوهرم خودشم نمیبره براش.غذا براش ببریم میگه چی درست کردین من نمیخوام میدمشون به افغانیای کوچه اونوری.کیک یادسر درست میکنیم میگه من خودم بهتراز اینا درست میکنم.کلا هرکاری بکنیم یه چیزی میگه 

مادرشوهرم بدزبونهاصلد سوهرم خودشم نمیبره براش.غذا براش ببریم میگه چی درست کردین من نمیخوام میدمشون ب ...

وای 😵😵😵

جلوی شوهرت همین حرفارومیزنه؟

😭 بخدا اعصاب برام نمیذاره  6 ساله من ناخونم عفونت کرده دکتر گفت بیا برات بکشمش الان فهمیده خو ...

😢😢😢😢

ممنونم عزیزم خیلی ایده ی خوبیه 😍 عجب خانوم باسیاستی 💖💗💗

واقعا قطع رابطه معنی نداره اخه مگه شوهرت به شما میتونه بگه با مادرت قطع رابطه کن!! اینجا فقط همه میگن قطع رابطه در صورتی که غلطه با مادر نمیشه قطع رابطه کرد! ولی با مادرشوهر پررو رو باید با سیاست نشوند سرجاش🙂

کاربری قبلی ۹۶/۹/۱۵
واقعا قطع رابطه معنی نداره اخه مگه شوهرت به شما میتونه بگه با مادرت قطع رابطه کن!! اینجا فقط همه میگ ...

ممنونم قشنگم 😍💐👑👑👑

وای 😵😵😵 جلوی شوهرت همین حرفارومیزنه؟

اره بابا.یه براش آشبردم من  جلو همه مسخره کرد منم ناراحت شدم.شوهرم گفو تقصیر خودته نباید میبردی.شوهرم خودش میدونه مادرش چه اخلاق گندی داره.البته برای دینکه من پرو نشم میگه شما زنا همتون همین جوری هستین.😉

ممنونم قشنگم 😍💐👑👑👑

هیچوووقت هیچووووقت هیچچچچوقت بد مادرشوهرت رو مستقیم به شوهرت نگو گله گذاری اصلللا نکن به ضرر میشه برات مردا از زن های غر غرو خوششون نمیاد!

بزار همیشه مادرشوهرت غرغرو و گله گذار و بهونه جو باشه نه شما!

آفرین😚

کاربری قبلی ۹۶/۹/۱۵
2706