2733
2734
عنوان

خاك تو سر همجنساي زن ستيز +عكس

2267 بازدید | 105 پست

واقعا چرا بعضي زنا انقدر حقيرن 

مثلا طرف نويسنده اس ولي داره همه جاشو ميده واسه مردا همسرم كتاب خريده بود بخونيم خوبه خودم اول خوندم ديگه نميزارم بخونه زن ستسري اونم از طرف همجنس خودمون 

ديگه قشنگ ميگه زن حماله مرد ارباب 

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
وظايف مردا

اینا همش ب خاطر مهریه اس

براهمون واسه مازنا مهریه تعیین کردن انگار مارو ب اسارت میگیرن هنوز باید خدامونو شکر کنیم این دوره زمونه ایم قدیم زناشونو میکشتن صدا خانواده دختر درنمیومده

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

چیز بدی ندیدم من

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
2706