2726

بازم اگر خواستید براتون عکس میزارم جاییشونو توضیح خواستید بگید

دیشب چند تا عکس آموزشی برای دسر و ... گذاشتم

برای چراغ های همسایه هم نور آرزو کن بی شک حوالی ات روشن تر خواهد شد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

افرین اسی این     خوبه چقد بدم میادازتاپیک های خاله زنک مادرشوهر وجاری  

ادامه بده تا  ایده بشه برای همه  

زبان را مگردان به عیب کسان  که خود عیب داری ومردم زبان                                                              خدا یک علی داشت.                                                             الحمدالله که آن هم امام ما شد 💚💚💚💚💚هیچ وقت یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد   !  پس چرا یه دیندار بد ؛ باعث میشه از دین بدت بیاد؟؟؟💔💔💔
منم با نمد چنتا چیز قبل درست کردم خیلی خوبه ادمو سرگرم میکنه برا مامانمم حلقه گل رو دری و اویز قلب د ...

آفرین بانو .

الگو داشته باشی پرینت میگیری یا خودت میکشی و راحته

فیلم زیاد دارم ولی اینجا نمیشه گذاشت

آفرین بانو . الگو داشته باشی پرینت میگیری یا خودت میکشی و راحته فیلم زیاد دارم ولی اینجا نمیشه گذا ...

چنتا الگوی ستاره و حروف انگلیسی دوستم برام پرینت گرفت برا دخترم درست کردم ولی گلها رو خودم کشیدم درست کردم برا حلقه گل هم بشقاب گزاشتم کشیدم توشو با الیاف پرکردم خیلی آسونه مهمتر از همه قابل شستشوعه

چنتا الگوی ستاره و حروف انگلیسی دوستم برام پرینت گرفت برا دخترم درست کردم ولی گلها رو خودم کشیدم درس ...

دقیقا

من با چرم مصنوعی بیشتر درست میکنم یا حریر . خیلی خوب میشن

اینو برای دخترم درست کردم ۳نفر خواستن عینشو براشون درست کردم