2737
2734

مثلا خانواده شوهرم خیلیی از همه لحاظ عالین از در ودیوار نعمت وخوش شانسی براشون میاد من اونا رو میبینم همش ناراحتم که ما چرا اینجوری هستیم واونا چرااونجورین چرا پدر من ورشکست شد اما اونا زندگی اونجوری دارن همش تو دلم ناراحتم مثلا برادرشوهرم یه ماهه تو بورسه ۴۰ تومتش شده ۷۲ تومن ولی شوهر احمق من گنجسک روزیه پولش رو گزاشته بانک هر روز از ارزش میوفته خیلی ناراحتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میفهمم چی میگی ولی همه آدم ها مثل هم نیستن که حسادت باعث میشه خلق خودت تنگ بشه هرچی شکرگزار خدا باشی بیشتر بهت میده  و البته تلاش و پشتکار آدم ها فرق میکنه باید زحمت کشید علم و دانش داشت

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2738

چکار به اونا داری روزی هر کس دست خداست 😕شما دست از مقایسه بردار برو مشاوره بگیر برا بورس اینا . حرص هم نخور همیشم بگو خدایا به همه خوشی وپول رفاه بده به منم بده 🤲🤲

من تکیه گاهم باده که افتادم از پا 😔😔😔

عزیزم چون چشمت اون سمته که اونا چه نعمتایی دارن و چقدر خوش شانسن انرژی منفی رو وارد زندگیت میکنی برای همین اون نعمت ها سمتت نمیان 

اول از همه از چیزایی که داری شاکر باش شبا که سیر شدی بگو خدایا شکرت چون خیلیا همینم ندارن و شب گرسنه میخوابن

سعی کن مدیتیشن و مراقبه کنی ذهنت فقط خودت و خانوادت باشه پیشرفت کس دیگه یا خوشبختی یکی دیگه باعث پسرفت ما یا بدبختی ما نمیشه

خوشبختی و بدبختی همش از ذهن میاد ذهنت رو آروم کن شاکر باش روی پولت و اینکه چطوری سرمایه بزاری کجا خرج بکنی فکر بکن باور کن اون موقع هم آرامشت بیشتره هم انرژی مثبت نعمت رو به زندگیت میاره 

جایی هم شکست خوردی خودتو نباز تو تنها کسی نیستی که تو این دنیا ممکنه ضرر بکنه اینکه ضرر کنی و تجربه کسب کنی برای برد بهتر از راکد بودنه

2706