2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دیشب سیستم گوشیم ب روز رسانی کردم

کنار انتن گوشیم هی میزنه ماسک بزنیم 

برای شما هم اومده؟! 

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
2738
من دیشب سیستم گوشیم ب روز رسانی کردم کنار انتن گوشیم هی میزنه ماسک بزنیم  برای شما هم اومده؟! ...

چجوری سیستم گوشی بروزرسانیمیکنی؟ کدوم تنظیماتش میزنی؟

اول خدا💚🌻
چجوری سیستم گوشی بروزرسانیمیکنی؟ کدوم تنظیماتش میزنی؟

گوشیت چ مارکیه

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
سامسونگ گلکسی j7

گوشی من هونوره اول ک خودش ارور میده برا بروز رسانی 

بعدم وارد تنظیمات ک شی قسمت سیستم ک اخرای تنظیمانه اگ نیاز ب اپدیت داشته باشه خودش زده حالا ی چک کنین