2726
عنوان

بارداری ناخواسته

344 بازدید | 33 پست

سلام دوستان دو روزه  پریودم عقب افتاده علایم سینه درد و.. دارم بی بی مثبت شده الان میتونم سقطش کنم. آخه دو تا بچه کوچیک دارم

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

آخی اینم مث اون دو تاس

دلت میاد اینو بکشی؟

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

درکن میکنم تجربه کردم ولی فرشته ما خداخواسته بود و من جرات سقط نداشتم از قهر خدا ترسیدم نگه داشتم الان پسر شیرین بیان باهوش ما شده فرشته خونه ما ....

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

نه عزیزم تو روخدا اینکار را نکن خواست خدا بود تا خدا نخواد برگی از درخت نمیفته اومد داروی چیزی خوردی بچه سقط نشد خدایی نکرد ناقص شد یه عمر پشیمونی میمونی رو دلت تو را خدا بزار تا بدنیا بیاد

خیلی سخته بچه ناخاستع

من خودم ناخواسته بودم خیلی عزیز بودم.بچه اولمم ناخواسته بود عزیزززززززز خانواده ها خیلی لوس کردن 😖😖با اینکه اصلا نوه اول نیست و قبل این یه چهارتا نوه بوده تو خانواده ها.ولی خب هضم این قضیه سخته برای خود آدم 

وزن فعلی۷۹ هدف اول ۷۲ هدف دوم ۶۸ وزن هدف نهایی ۶۲برای 
2706