2733
2734
عنوان

میگم بچه ها

95 بازدید | 16 پست

امروز نوبت دندون پزشکی داره دخترم 5 سالشه  دو دلم  ببرم  نبرم   بنظرم ب عصب رسیده  چ کنم؟ برکه تصمیم گیری براش سخت شده

سخت ترین قسمت زندگی  اونجاست که فقط خودت باید خودت رو اروم کنی 

برو دندون درد وحشتناکه😣😣😣

کاربر سابقم ☺☺نی نی یار دیگه شماره تلفن ندارم نترکون لطفاپیش بسوی خوش اندام شدن 😍👌وزن شروع ۷۷وزن  ۹۹/۴/۱۲ ۷۴.۴ وزن ۹۹/۵/۷ ۷۱.۴وزن هدف ۶۰😍😍میتونم حتمااااا میتونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
احتیاط بهتره منم دندونم عصب کشی میخواد خیلی ام درد داره ولی تحمل میکنم

5 سالشه   وقتی  دردش میگیره خ اذیته  گررریع

2738
نبر . میتونی بذارش پیش مادری یا خواهری. چون حین کار که تکون نمیتونی بخوری بچه هام که یه جا نشین نیست ...

دندون خودشع

نبر . میتونی بذارش پیش مادری یا خواهری. چون حین کار که تکون نمیتونی بخوری بچه هام که یه جا نشین نیست ...

دخترش وقت دندون پزشکی داره🙄

گاندی جمله‌ی خیلی خوبی داره که میگه:..«هیچ کس از فاسد حمایت نمیکند، جز فاسد!............هیچ کس از ظالم دفاع نمیکند، جز ظالمین!..........هیچ کس از آزادی دفاع نمیکند، جز آزاد اندیشان!.........و در این میان هرکسی میداند کجای این داستان قراردارد..»
با رعایت کامل ببر اگ دندونپزشکش ادم مطمئنی و بهداشت رعایت میکنه چیزی نمیشه دیگ چی کار کنیم ادم چقد ن ...

کلینیکش ک مطمینه

دندون خودشع

اهان . ببخشید فکر کردم برا خودت میخوای بری . دندون بچه ها شیریه به نطرم اگر لازم نمیبینی و درد نداره و احتما عفونت نیست نبر . اگر واجب شده ببر چون درد دندون خیلی بچه رو اذیت میکنه 

2706