2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نوبرشه⁦

┬─┬ノ( º _ ºノ)⁩

فرق بین *دوست دارم* و *عاشقتم* اینکه تو وقتی یه گلی رو دوسش داری میچینیش، اما وقتی عاشقشی  بهش آب میدی ⁦⁦⁦(~ ̄³ ̄)~⁩⁩ ... #عاشقتم ⁦⁦(๑˙❥˙๑)⁩
آخه من حس کردم داره قپی میاد و بلف میزنه و کسی محلش نمیکنه یا دخترا ولش میکنن اینم خواست منم کنه بگه ...

درکل تعهدی به رابطه ی دوستی نداره و وابسته نمیشه 

به نظر من اکثر مردها و پسرها همینجورن با یه دختر فقط برا لذت باهاشن دیگه نمیان وقت و انرژی براش بزارن که 

همین که   ببینن لذتی بهشون نمیده میرن سراغ یکی  دیگه جالبه خیلی پسرها هم مثل بعضی  دخترها دنبال تیغ زدن هم هستن 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2728
درکل تعهدی به رابطه ی دوستی نداره و وابسته نمیشه  به نظر من اکثر مردها و پسرها همینجورن با یه ...

واااای چه گل گفتی 😒 همین پسره هم با دوستاش یک سره خونه دوست دوستم(دختره) پلاسن! همین دیروز ناهار سفارش داد دختره هر سه تا این سره خر ها هم بدو بدو اوندن خونش😒 منکه دخترم روم نمیشه کسی برام چیزی بخره اونوقت اینا به خرخ دختره سفارشم میدن !!! اینم جالبترش ک هر روز دختره حدود ۱۵۰ خرج میکنه واس ناهارو اینا نمیدونم از کجا میاره 🤔 با اینم (یکی از همین سه تا پسرا) ک دوسته پسره اصلا براش خرج نمیکنه پولم نمیده!!!! با یکی دیگم میدونم دوسته اونم خرج نمیکنه بیشتر این دختره مادر خرجشونه انگار !!!😒

نظرمو قبول نداری کلا ریپ نزن
2738
عزيزم به نظرم ارتباطت رو با اين دوستت كم كن يا حداقل اجازه نده در مورد دوست پسراش باهات صحبت كنه. ي ...

والا من از سر بیکاری پرسیدم .. تو دنیا بجز خودم زندگیم و کارم هییییچی برام مهم نیس .. خب گفتم یکم حرف بزنیم با حرفای بقیه بیشتر مردم رو بشناسم !! همین

نظرمو قبول نداری کلا ریپ نزن
خبر مرگ همچین نوبرایی😒

اره والا گندشون بزنن⁦┐(´ー`)┌⁩

فرق بین *دوست دارم* و *عاشقتم* اینکه تو وقتی یه گلی رو دوسش داری میچینیش، اما وقتی عاشقشی  بهش آب میدی ⁦⁦⁦(~ ̄³ ̄)~⁩⁩ ... #عاشقتم ⁦⁦(๑˙❥˙๑)⁩