2737
2734

هر کی دوس نداره نخونه تاپیکو چرتم نگه !!!😒 بقیه دوستان عزیز نظر لطفا😊

دوست دوس پسر دوستم :!! دیروز فهمیدم با دوس دخترش کات کرده !! ازش پرسیدن چرا !! گف من هفته ای با یکیم بابا !! گفتن چرا زشته(درحالیکه خیلیم زشت نبود !! گفتش انتخاب دست من که نیس!! همینجوری شماره میدم هر کی زنگ زد دوس میشم دیگه !! با گفتن چرا هفته آخه چرا بیشتر ادامه نمیدی گف آخه شانس ندارم از دوس دختر بجز من بازم دارن !! یا گفتش هیچکدوم پیگیرم نبودن!! باز گف یکیم پیگیر بوده من ولش کردم !!!!!! 

حرفاشو ببین چقد ضدونقیضه!!!! بنظر من مونده بود چی بگه !!!!! منکه گفتم دخترا شاید ادامه نمیدن !! شایدم خودش واقعا پسره خرابه 😒

حالا نظرتون چیه در موردش !!!!

نظرمو قبول نداری کلا ریپ نزن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
بنظرت این زباله ارزش فکر کردن داره؟حیف وقتم🤢

عزیزم این زباله رو ک خب اوکی .. ولی اگه وقتت خیلی برات با ارزشه کلا نی نی سایت ینی وقت تلف کردن !!! مهد علم  ک نیس !! کلا بازار غیبته .. حالا چارتام از قرص مرصو زایمان طبیعی و سزارین ..... چیه دیگه.‌!!

مگ هنوزم شماره میدن؟؟؟؟ شاید محلش نمیدن و اونیم ک میده این خوشش نمیاد خخ

خب پس چیکار میکنن!!!! چجوری دوس میشن !!! برام سواله🤔

نظرم اینه ک دنبال رابطه ی جدی نیس همینطوری شخمی تخیلی ب هرماده ای ببینه سلام میده

when life leaves us blind...L♡VE keeps us kind... تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more.. ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706