2726
عنوان

ماکرونی هام جلو سگ بذاری نمیخوره چه غلطی کنم ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1651 بازدید | 99 پست

پياز نقش خيلي مهمي داره تو طعم ماكاروني / به شوهرت بگو نريختي وقتي رنده بشه ديده نميشه و زير دندون نمياد ولي بوي بد غذا رو كامل ميگيره 

-- اول پياز رو رنده كن ، تفت بده تا طلايي بشه با حرارت كم و با حوصله 

-- بعد كمي گوشت چرخ كرده بهش اضافه كن و تفت بده و اگه دوست داري سويا بريزي ، سويايي كه از قبل خيس كرده و تو آبكش ريختي رو به گوشت چرخ كرده داخل ماهيتابه ت اضافه كن و يه كوچولو تفت بده / حالا زردچوبه بزن كمي تفت بده / بعدش رب بزن ، كمي تفت بده تا رب خوش رنگ بشه --- مواد ماكاروني اماده ست . 

-- براي جوشاندن ماكاروني : اول تو ظرفت آب بريز و نمك بريز كه زودتر جوش بياد ، دو قاشق روغن مايع ( من معمولا تو آبش زردچوبه نميريزم ولي ديدم بعضيا ميريزن بدم نميشه ) 

حالا وقتي جوش اومد ، ماكارونيا رو از وسط نصف ميكني و داخل آب جوش ميريزي 4 يا 5 دقيقه كه جوشيد با چنگال دربيار ببين چقد پخته وقتي ميجوي نبايد سفت باشه تو دهانت اگه سفت بود بزار دو سه دقيقه ي ديگه هم بجوشه بعد بريز تو آبكش 

- داخل قابلمه كف قابلمه ميتوني كمي روغن بريزي و نون بزاري و اگرم نخواهي هيچي نزار ، يكمي از ماكاروني رو ميريزي و يكمي مايه گوشتيت رو تا تموم بشه . يكم هم بزن تا مخلوط بشن  / حال روي حرارت كم دم كن / چون ماكاروني خوب پخته تو زمان جوش پس الان يربع تا بيست دقيقه براش كافيه تا آماده بشه 

اميدوارم بدردت بخوره 

تو کنار منی نمی ترسه دلم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پیازو رنده کن ک شوهرت نفهمه غذا بی پیاز واقعا بدمزه س

منم پیاز نمیریزم خوشم نمیاد ولی خیلی خوشمزه میشه در ضمن ماها که پیاز نمیخوریم کاملا بوشو میفهمیم این کلکا قدیمی شده😜😜

نه فرقی نکرده 

سایزش چنده برا من 1.4 من ریز دوس دارم 

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...
2728

آب رو بذار جوش بیاد، ادویه و نمک و روغن هم بریز، توی یه ظرف جداگانه پیاز رنده شده گوشت چرخ کرده و سویا رو باهم سرخ کن ی کمی هم سبزی معطر بزن بهش رب و ادویشو بزن

طبق تایمی ک گفته ماکارونی رو آبکش کن

و آب سرد بریز روش باعث میشه نچسبن ماکارونی ها بعد ک دیگ ی لایه بریز ی لایه هم سسشو بریز ب بذار یکم دم بشه دیگه

منم ریز استفاده می کنم. 

ریز سایزش چنده اخه قبلا 1.2هم داشتم ولی فک میکنم از اون ریز تر هم هس نه؟ 

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...