2733
2734

ماکرونی مانا رو یا زر میجوشونم تو ابش بعد اینکه اب جوشید زرد چوبه یک قاشق و نمک میریزم بعد ماکرونب خورد میکنم میریزم یه بار میپذم نرم میشه یه بار یجور سفت که از گلو پایین نمیره ،زمانشم مثلا چهار دقیقه میذارم سویارو هم میخسونم میچلونم با روغن و یه قاشق رب به نصف ماکرونی سرخ میکنم زرد چوبه میرنم نمک حالم بهم میخوره خودم دیروز گوشت چرخ کرده با پیازم زدم سرخ کردم ریختم توش حالم بیشتر بهم خورد موادشم خوب سرخ میکنما پیاز نمیزنم به ماکرونی شوهرم بدش میاد 

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
ماکارونی نپز بهترین کار

دقیقا ار دیشب به همین فکرم نمیدونم چرا وسطا خوب شده بود 

بافکر کردن به هرالاغی ذهن خودرا باغ وحش نکنیم....! ،برا خوب شدن مریضیم یه صلوات برام میفرستین ممنونم منم دوس دارم بخندم   ...
اگه رو جلد ماکارانی رو بخونی نوشته ۸دیقه بزارید بجوشه من همیشه ۸دیقه میزارم خوب درمیاد

چهار دقیه میذارم خمیر میشه 

2706