2733
2734
عنوان

چرا بعضیا فکر کردن اینجوری جذابن😐😶

| مشاهده متن کامل بحث + 1237 بازدید | 74 پست
بعضیام مدلشون اینطوریه ها😕

اره دقیقا ،من تا این حد که اسی گفت نیستم اما کلا تو جمع نمیتونم با هر کسی ارتباط بگیرم خیلی سختمه ،اخلاقم اینه اصلا کلاس نمیزارم

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
به نظرم آدمایی ک باشخصیت هستن جذابن آدمای ک خیلی آرومن،رسمی صحبت میکنن و مودب هستن جذابن

اره واقعا 

هنوز بعضیا نفهمیدن هیچ کسی با تیکه پرونی به اینو اونو شاخ بازی جذاب نشده😐

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب هرکس یه مدلیه دیگه منم از ادمای وراج و لوده خوشم نمیاد همین که مزاحم همدیگه نشیم و به هم احترام ...

👌

در این درگه که گه گه کَه کُه و کُه کَه شود ناگه🌱 مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه○•°
2731

من خیلی خوش خنده م و ب چاک دیوارم غش غش میخندم گاهی خجالت میکشم هر چی بخوام سنگین باشم نمیشه خصوصا اینکه خانواده شوهرم جدین،البته از وقتی ازدواج کردم کم حرف و سنگین تر شدم تا حدودی 

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
دقیق اینجوری نیسم ولی بیشتر به کارام میرسم ن اینکه بخام کلاس بزارما نه خیلیم خاکیم ، تو برهه زمانا ...

👌👌👌👌 منم همینم ،اما یه بار دختر خالم به زبون بی زبونی بهم گفت تورو پزو میدونن😐

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
اره دقیقا ،من تا این حد که اسی گفت نیستم اما کلا تو جمع نمیتونم با هر کسی ارتباط بگیرم خیلی سختمه ،ا ...

عزیزم گفتم کسی که این اخلاقشه معلومه خب تو ذاتشه

ولی اینجور ادما یی که من می گم انگار تحت تاثیر رمانان😶

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻
2738
اره واقعا  هنوز بعضیا نفهمیدن هیچ کسی با تیکه پرونی به اینو اونو شاخ بازی جذاب نشده😐

اینا دیگه عقب افتادن...

بیخیالشون،خودت برا خودت مهم باش

چشم بد دور که هم جانی و هم جانانی🧿💕

منم اینجوریم 

واقعا نمیتونم با کسی گرم بگیرم 

دلم میخاد برم جلو و باهاشون هم صحبت بشم ولی با خودم میگم فک میکنن چقد من پرروم 

حالا قیافم و شخصیتم جوریه ک خیلی مغرور میزنم مثلا چندین بارشده ک توی جمع شنیدم ک گفتن جوری نشسته انگار همین الان از لوس انحلس امده یا چقد خودشو میگیره در صورتی ک اصن اینجوری نیس 

( میشه برا سلامتی فندوقم صلوات بفرستی) نی نی خوشگلم مامان جان تو بهترین سوپرایز زندگیم بودی وقتی تو اوج نا امیدی وارد زندگیم شدی نفس مامان انشالله سالم و سلامت ب دنیا بیایی اینو بدون مامانی خیلی دوستت داره 
عزیزم گفتم کسی که این اخلاقشه معلومه خب تو ذاتشه ولی اینجور ادما یی که من می گم انگار تحت تاثیر رما ...

اره شاید اینجوری هم باشن ، اما من خودم خوشم نمیاد از اخلاقم اما اصلا نمیتونم تغییرش بدم ،حتی شوهرمم گاهی میگه خیلی تو جمع خشکی😥

خوب هرکس یه مدلیه دیگه منم از ادمای وراج و لوده و دلقک  خوشم نمیاد همین که مزاحم همدیگه نشیم و ...

کی گفت ادمای وراجو دلقک خوبن؟؟؟

ولی خب دیگه نه از این ور بوم بیوفتی نه از اونور

بحث مزاحمتم نیست ...

بحث اینه تو ارتباطات با اطرافیان اینقدر خودمونو نگیریم...

کسی که اینجور اخلاقیات تو ذاتشه کاملا بحثش از اون که تحت تاثیر دوتا فیلم ترکیو رمان قرار گرفته جداست🙄

بنظر من بعضیا شخصیتشون اینطوریه و درونگرا هستن بذارید به حال خودشون باشن.

شاید اصلا قصد ندارن خودشونو جذاب نشون بدن فقط میخوان سرشون تو لاک خودشون باشه.

بنظر من خیلی بهترن از آدمای فضول

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
👌👌👌👌 منم همینم ،اما یه بار دختر خالم به زبون بی زبونی بهم گفت تورو پزو میدونن😐

بیخی ای حرفا😉🙃

در این درگه که گه گه کَه کُه و کُه کَه شود ناگه🌱 مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه○•°
2706