2737
2734

خدا شفاش بده انشاالله براش حمد میخونم

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خوب میشه ینی 

اره عزیزم خیلیااا خوب شدن حالشونم بد بوده 

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
2738
امضاتون خیلی قشنگه اجازه هست کپیش کنم؟؟

مرسی عزیزم اره❤

اره عزیزم جوونه حتما خوب میشه ناامید نباشید توکل به خدا کنید انشالله تو همین چندروزه سلامتیشو به دست ...

الان تو کماس ریه هاش پر شده پسرش میگه عمو چرا نمیگی ب بابام امپول بزنن خوب ب‌شه بیاد دلم براش تنگ شده 

خدا شفاش بده .من الان میخواستم برم یه سری خرید غیر ضروری کنم از خیرش گذشتم .گفتم  کرونا بگیرم  مثلا یه جا صابونی شیک یا یه تیکه لوازم ارایشی به چه کارم میاد؟ بیخیال خرید .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706