2737
2739

من خیلی ب کرونا حساسم 

. بعد وقتی میرم بیرون برمیگردم میرم حموم یا کلا صورتمم با مایع دستشویی و صابون میشورم .. تقصیرم نیست میترسم .. بعد مامانم هر روز میره بیرون .. کار مهمیم نداره ‌‌.. میره دنبال دوستش از تو درمانگاه .. با این همه حساسیتم دیوونه میشم همش فک میکنم همه چی کثیف دوس ندارم برم بیرون دیروز با مامان بابامم نرفتم .. بعد امروز مامانم کفشارو ضدعفونی کرده میگن ویروس با کفش هم میاد چون سنگین پشده ویروس ‌. از صبح داره ی سر بهم میگه پاشو بریم بیرون تو ماشین هم تمیز کنیم ..بعد صددرصد چ برم چ ن .. میره دوستشم میببنه من کلا نمیخوام از در بیرون برم .. نمیخوامم ناراحتش کنم .. 

کاربری برا دونفر .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ما حیاط داریم هرچی به مامانم بابام میگم باپرهنه نرید تو حیاط باز کارخودشون رو میکنن دیونه شدم از دستشون انقدر گفتم.

از هرچیزی که خوشم نیاد و مطابق سلیقه و افکارم نباشه گزارش میزنم!حتی امضات،اسم کاربریت،اعتقاداتت،و اینکه حلیم رو نمک بخوری!                                        بله من یه نی نی سایتی اصیلم که دنیا باید بر وفق نظریات گرانبهام باشه😕                                
2738