2726
عنوان

مادر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 770 بازدید | 51 پست

شمایی ک میگین ندین خوب یه چی چیزی بگین ک به شوهرش بگه دیگه ک ناراحت نشه بعدم خودش داره میگه ک اوتجوری نیستن بدون احازه بیان بازم هر جی خودتون صلاح میدونین

امسال۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.خدایاشکرت  

ندهه من نمیدونم مادرشوهر شما چجوریه ولی منم فک میکرد نمیره خونم تا فهمیدم میره در تک تک کمدا و کابینتارو هم باز میکنه ازش گرفتیم کلیدو

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه دلیل مسخره ای از کلید خونه چندتا دربیارین یکی بنداز کلید خونه یکی هم بزار تو کیفت یکی بزار تو کیف پولت هزارتاهمراه خودت داشته باش اما کلید خونتو نه تمها مادرشوهر به هیچکس نده 

تا خدا با من است زمانه با من است .

ما کلید داشتن 

محرم رفتیم مسافرت رفته بودن فرتوفرت نذری گرفته بودن تویخچال من چیده بودن

اومدم دریخچالو باز کردم دیدم اوووع چه خبره.بعدم اومدن همه رو بردن!

یه روز به بهونه کلیدنداشتن کلیدشونوگرفتم دیگم پس ندادم

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
2728

همیشه‌ برای حرف زدن با همسرتون دنبال میانبر و با واسطه حرف زدن نباشید مگه شوهراتون پادشاه دو عالمند که می ترسید مورد غضب همایونی قرار بگیرید؟ 

مستقیم و بی واسطه بگو نه دوست ندارم از همین اول زندگی بی واسطه حرف زدن را تمرین کنید شما هم یه انسان با شعورید و صلاح زندگیتون را می دونید 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

به شوهرت بگو عزیزم فک نمیکنم نیازی باشه اگه کلید گم بشه یا تو خونه مشکلی پیش بیاد چون مادرت کلید داره باید اونو تو زحمت بندازیم گناه دارن خودمون چندتا کلید اصافی کپی کنیم از رو کلید تو کیف و جاسوییچی و کیف هامون داشته باشیم راحتتریم .

تا خدا با من است زمانه با من است .
همیشه‌ی ای حرف زدن با همسرتون دنبال میانبر و با واسطه حرف زدن نباشید مگه شوهراتون پادشاه دو عالمند ک ...

👏👏👏👏👏

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
هچکی نتونست جواب سوالتوبده...همه گفتن ندیااآ...خاهرهای من اسی ام میگه نمخام بدم ولی چجوری ب شوهرم بگ ...

دقیقاااااااا مشکل من همینه
خودمم میگم که نمیخوام بدم ولی چجوری بگم به شوهرم که ازم دلخور نشه

همیشه‌ برای حرف زدن با همسرتون دنبال میانبر و با واسطه حرف زدن نباشید مگه شوهراتون پادشاه دو عالمند ...

اره اولش اینجوری شل میان اخرش ب فحس هم میرسن اگه ازهمون اول راحت حرف بزنن بعدا حرفاعقده نمیشه ک فحش و دعوا رابیفته

ب هیچ عنوان نده،،خ دت میگی تازه ازدواج کردیم ،،پس هنوز مادر شوهرتو خوب نمیشناسی بزار یکی دوماه بگذره ...

فدات شم یه لیوان اب بخور نفسم عمیق بکش چقدر حرص خوردی چقد غلط داشتی 😁😁😁😁 من با استارتر صحبت میکنم کلید نده😅😅😅

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍
اره اولش اینجوری شل میان اخرش ب فحس هم میرسن اگه ازهمون اول راحت حرف بزنن بعدا حرفاعقده نمیشه ک فحش ...

بله همین طوره. فحش دادن نتیجه اینه که آدم به مدت طولانی حرف هاش را نزنه و همش تبدیل به خشم و کینه میشه که یه روز مثل آتشفشان فوران می کنه 

‍ «بیایید به قفسه کتابخانه دخیل ببندیم؛ دوستانی صمیمی پیدا می شوند که حاجات ما را برآورده کنند.»

کلیدو بنداز گردنت 

والا 

ب شوهرت بگو من روم نمیشه شب و نصف شب از راه برسیم کلید هم نداشته باشیم بریم خونه مامانت اونارو بیدار کنیم بگو ی کلید میندازم گردنم

بگو من سابقه کلید گم کنی ندارم

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

نه عزیزم نده اوایل ازدواجم من همین مشکل رو تقریبا داشتم که ما تو یه ساختمانیم شوهرم میگفت دروقفل نکن من یه موقع کلید یادم میره.اما چندبار دیدم مادرشوهرم مثلا سبزی خورشتی نداشته رفته سر فریزرم برداشته یا میخواستن برن رو پشت بام ومن نبودم بدون اینکه بگن در رو باز کردن ورفتن تو خونه.

2706