2737
2734
کی هست؟

فکر کنم حسن کلید سازه عموش 

عضو گروه نارنجی وزن شروع:69وزن هدف:54 تیر ماه 1399 وزنم 54 کیلو بود از خونه نشینی به 69 کیلو رسیدم تیر 1400 من برمیگردم به وزن قبلیم.امروز شنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ امضام رو خوندم دیدم قرار بود تیر بشم ۵۴ کیلو ولی الان ۷۰ کیلو هستم😂میگن سنگ بزرگ علامت نزدن هستش همینه ها.این بار شعارم رو عوض میکنم لاغر میشوم نه فورا ولی حتما رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود رهرو آن نیست گهی تند و گهی خسته رود.امروز ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ من شدم ۷۴ کیلو😕اینقدر چاق شدم که بنظرم دیگه زیر سر آمریکاست. مرگ بر آمریکا😕

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به قبرستان سفر کردم کم و بیش

بدیدم حالِ دولتمند و درویش

در آنجا نه فقیری بی کفن بود

نه دولتمند بَرَد از یک کفن بیش.

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
2731
فکر کنم حسن کلید سازه عموش 

نه جهانگیری دماغ گنده ست😁😁😁

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

یکی هس قاضیه .یکیم هم دکتره همم تو داشگاه علوم پزشکیه .یکیم رعیس بانکه.خیلی پولدارن یه ویلایی دارن چند طبقه 

درخواست =گزارش🙃 .من همانم که تویی از همه عالم جانش.❤ ❤❤❤❤❤❤❤❤🤩😘                                                 از صبح تاشب هرکاری میکنی استوری میزاری...😐بعد مینویسی سرتون نکنید توزندگی من ماسرمون نمیکنیم تو زندگیت تو زندگیتو میکنی تو چش ما والااااااا😁سوس ماز                           
2738
واقعا؟ جطوری؟

اهل ریسک بود دیگه ، اما خیلی وقت میذاشت تمام اخبار های خارجی و ایرانیو مطالعه میکرد، همش  هی نکته مینوشت و تحلیل میکرد تا اینکه میفهمید کدوم سهم سقوط میکنه کدوم یکی قراره رشد کنه، اولا که میشد با سیصد میلیون یک خونه خرید ، اون کل پس اندازشو ریخت تو بورس، سیصد میلیون ضرر کرد، اما بازم ادامه داد، انقد ادامه داد تا شد این، یک مدت هم کانال زد تو تلگرام به همه فامیل مشاوره میداد کی چی بخره، هرکس به حرفش میکرد کلی سود میکرد، اونم کم کم کانالو بست و الان به هیچ کس مشاوره نمیده

بابابزرگت دردداره دیگه که زندگیشا گذاشته زیره دستشون؟البته با عرض پوزش

نه والا انگار همه میترسن از زنعموم حتی بقیه زنعموهام😂😂😂بعضی وقتا میرم پیش مامان بزرگم زنعمومم اونجا خودم با چشای خودم دیدم یه چیزایی میریخت تو چایی بابابزرگم 

الان طوری شده که بابابزرگم لب به غذایی که مامان بزرگم میپزه نمیزنه میگه سم توشه فقط غذای اونو میخوره

با آدمای خوب، بد تا نکنین اینا دل جبران کردن ندارن، بعدا خودِ خدا باهاتون حساب میکنه ها🪴⛈
2706